Курс: 30.07.2021

1 EUR
30 UAH

Відсувні ворота: переваги та недоліки

Фото автоматических_откатных_ворот

Ми уже розглядали класифікацію в’їзних воріт з її поділом на відсувні ворота, розпашні та ролетні. Сьогодні ми проаналізуємо основні переваги та недоліки першого типу конструкцій.

Які переваги мають відсувні ворота?

Якщо з розпашними воротами ми знайомі вже багато століть, то відсувні ворота в масовому використанні почали з’являтися відносно недавно. Цьому посприяло вдосконалення самої конструкції, а також здешевлення її виготовлення.

Основними перевагами воріт відсувного типу є:

  • зручність у користуванні: зазвичай встановлюють одне полотно, щоб повністю загородити проїзд. Воно легко рухається, і керувати ним може навіть дитина;
  • простота автоматизації: мотори для таких конструкцій значно доступніші, ніж для розпашних воріт, адже використовується лише один мотор (натомість у розпашних їх зазвичай два);
  • зручне відкривання: полотно відсувається в сторону, не загороджуючи проїзду та займаючи лише місце біля огорожі;
  • просте обслуговування: усі ролики та кронштейни виготовлені з оцинкованої сталі, тому вони не будуть іржавіти внаслідок атмосферного впливу. Також підшипники в роликових опорах використовують закритого промислового типу;
  • вигідно використовувати взимку: полотно воріт консольного типу фактично висить у повітрі, тому практично відсутня ймовірність його примерзання до землі чи дорожного покриття. Також для відкривання воріт достатньо очистити від снігу невелику технічну зону.

До переваг ще також можна віднести більше можливостей для візуального оформлення воріт. Усе завдяки тому, що полотно є суцільним, а отже візерунок не псують технічні елементи конструкції.

Недоліки відсувних воріт

Поряд із перевагами, відсувні ворота мають і ряд недоліків. Чи не найголовнішим із них є необхідність у достатньому місці збоку від проїзду, щоб вмістити полотно разом із противагою при відкриванні. Існують, звісно, телескопічні чи секційні варіанти конструкцій, що дозволяють заощаджувати простір. Однак їх вартість буде більшою, у порівнянні з класичним виглядом воріт.

Можна виділити такі недоліки конструкції відсувних воріт:

  • необхідність бетонування закладної рами: кріплення роликових опор до воріт повинно мати стійкий та надійний фундамент під собою. Як альтернативу можна використати спеціальні металеві сваї, які буквально закручуються в землю;
  • більша вартість: відсувні ворота дорожчі, ніж розпашні, за рахунок використання фурнітури та бетонування закладної рами;
  • рейкові відсувні ворота зимою можуть примерзнути коліщатками до землі чи дорожного полотна. Однак ця проблема не стосується консольних воріт.
  • якщо під час виготовлення консольних воріт використати неякісні опори роликові або невміло змонтувати конструкцію, буде виникати додатковий шум під час руху полотна.

Наша компанія в процесі виготовлення відсувних воріт використовує надійну фурнітуру українських заводів, а також білоруського виробника Alutech. Всі етапи виробництва виконуються у спеціалізованому цеху професійними інженерами. Детальніше про особливості виготовлення наших воріт ви можете прочитати тут.

Також варто відзначити, що монтажні бригади нашої компанії мають за плечима досвід встановлення сотень конструкцій відсувних та інших видів воріт. Ми постійно організовуємо навчання та сертифікацію знань на заводі білоруської компанії Alutech.

Щоб перейти до розділу «В’їзні ворота», натисніть на посилання.

ТОВ “ТЕХНО ДІМ ПЛЮС”
0 800 303 309
(безкоштовні дзвінки)

Розрахувати
вартiсть