Курс: 17.08.2022

1 EUR
30 UAH

Для чого потрібні докшелтери

Герметизатор пройому Alutech

Герметизатор пройому, або докшелтер, — це частина комплексу перевантажувального обладнання, яка покликана суттєво вдосконалити складську систему будь-якого підприємства. Цей виріб дозволяє заощаджувати на обігріві та кондиціонуванні приміщення, і зробити процес завантаження та розвантаження товарів значно комфортнішим для працівників. Яким чином досягаються такі покращення та які існують особливості герметизаторів прорізу?

Призначення докшелтерів

Вироби цієї групи знаходять своє застосування на складах, виробництвах, у поштових центрах та навіть звичайних супермаркетах — тобто на будь-якому об’єкті, де присутні перевантажувальні операції з товарами. Встановлюють їх із метою:

  • мінімізації втрат тепла в холодну пору року та кондиційованого повітря влітку, ефективно доповнюючи промислові секційні ворота. Також докшелтери потрібні в місцях, де слід дотримуватися певного температурного режиму;
  • нівелювання впливу поганої погоди на процес завантаження та розвантаження товару;
  • створення комфортних умов для працівників під час виконання перевантажувальних операцій.
Докшелтер — вигідна інвестиція, яка здатна оптимізувати процеси завантаження товарів
Докшелтер — вигідна інвестиція, яка здатна оптимізувати процеси завантаження товарів

Герметизатор прорізу (занавісний) виготовляють для обслуговування різних типів автомобільного транспорту, враховуючи габарити їхнього кузова. Це дозволяє оптимізувати використання виробу для потреб конкретного об’єкта.

Докшелтер: характеристики та особливості конструкції на прикладі виробів Alutech

Оскільки наша компанія «Техно Дім» є офіційним представником білоруського заводу Alutech, то надалі ми будемо розглядати лише герметизатори прорізу, характеристики яких братимемо з асортименту цього виробника.

Будова виробів доволі проста. Постачаються вони у вигляді зібраних окремих модулів, що дозволяє суттєво пришвидшити процес встановлення на об’єкті. Сам монтаж відбувається на проєм приміщення або на перевантажувальний тамбур.

Герметизатори Alutech складаються з трьох основних елементів:

  • бічний тент (2 штуки)
  • верхній тент

Здавалося б, можна було виготовити одну суцільну збірну конструкцію, проте використання окремих модулів має практичне виправдання. У разі поломки, наприклад через недбале паркування вантажівки, ремонтувати потрібно не весь виріб, а лише його окрему частину. Також таке рішення дозволяє заощадити кошти, якщо доведеться замінити певний елемент повністю.

Матеріали, з яких виготовлені герметизатори проємів

Докшелтер — це довговічне рішення, оскільки в процесі виготовлення його частин використовуються лише надійні матеріали. Каркас виконано з анодованого алюмінієвого профілю, який не піддається атмосферному впливові. Саме тому на поверхні металу ніколи не утворюється корозія, що значно подовжує термін користування виробом.

Каркас має особливу будову, яка дозволяє уникнути пошкоджень у разі неправильного паркування вантажівки.

Рухомі важелі між переднім та заднім профілями рами складаються, коли на них діє навантаження, і потім можуть повернутися у вихідне положення.

Герметизатор проєму на одному зі складів Івано-Франківщини
Герметизатор проєму на одному зі складів Івано-Франківщини

Фронтальні тенти виготовлені з армованого ПВХ завтовшки 3 мм. Щільність цього матеріалу становить 3500 г/м², а його межа міцності на розрив сягає 180 Н/мм. Прихована система кріплення ПВХ-тентів дозволяє уникнути пошкодження кузова автомобіля у випадку неправильного паркування.

Верхня частина виробів знаходиться під нахилом 10°, що, разом із спеціальною конструкцією передніх профілів, дозволяє опадам рівномірно стікати поверхнею тентів, без імовірності пошкодження товару при розвантаженні.

Герметизатор прорізу: характеристики типових готових виробів Alutech

Стандартна комплектація, яку має докшелтер — це виріб шириною та висотою 3400 мм. Глибина його становить 600 мм, ширина бокових тентів — теж 600 мм, а висота верхнього накриття — 1000 мм. Самі тенти виконані в чорному кольорі, а паркувальні смуги — білі. Зазначені вище габарити ідеально підходять для обслуговування єврофур.

Наявність власного виробництва дозволяє білоруській компанії «Алютех» гнучко налаштувати асортимент докшелтерів.

Ширина та висота готового виробу може бути від 2000 до 4500 мм, а крок лише 100 мм.

Це дозволяє найкраще адаптувати склад для обслуговування вантажних автомобілів певного типу. Глибина герметизатора може бути опціонально збільшена до 700 мм, а висота верхнього тенту може становити 1200 чи навіть 1500 мм.

Докшелтери зручно використовувати на складських і виробничих комплексах
Докшелтери зручно використовувати на складських і виробничих комплексах

Для більш зручної організації логістично-складської системи, на верхньому тенті можна нанести цифри, які будуть позначати номер відповідного терміналу для прийому товарів.

Як вибрати герметизатор прорізу

Перш ніж зупинитися на конкретних характеристиках та габаритах докшелтера, слід оцінити декілька факторів. До них можна віднести:

  • специфіку вашого об’єкта, де потрібно встановити таку конструкцію: це може бути склад, логістичний комплекс, виробничий цех чи інший тип приміщення;
  • види вантажних автомобілів, із якими доводиться мати справу;
  • особливості прийому, на який потрібно встановити герметизатор прорізу, характеристики додаткового обладнання, якщо таке буде використовуватися, та інші фактори.

Якщо на об’єкті присутній постійний потік товарів, і процеси завантаження та розвантаження продукції займають велику частку робочого часу, то докшелтер — це вигідна інвестиція в заощадження на обігріві та охолодженні будівлі. Навіть якщо в приміщенні немає кліматичної системи, то виріб дозволяє зробити робочі умови для працівників більш комфортними, що підвищить продуктивність їхньої праці. Крім того, герметизатор на пройомі — це покращення екстер’єру вашого комплексу.

Залежно від видів транспорту, з якими доводиться працювати, можна вибирати габарити докшелтера. Його базовий розмір за замовчуванням 3400х3400 і глибина 600 мм. Проте габарити можна змінити, якнайкраще пристосувавшись до транспортних засобів, які беруть участь у робочих процесах. Якщо ж ви обслуговуєте різноманітні вантажні автомобілі, то є сенс вибрати виріб більших розмірів.

Герметизатори проєму, секційні промислові ворота та доклевелери
Герметизатори проєму, секційні промислові ворота та доклевелери

Іноді герметизатор прорізу занавісний — не єдине перевантажувальне обладнання, яке потрібно встановити. Крім секційних воріт промислового типу, операції з товарами також спрощують доклевелери з висувною або поворотною апарелями. Місце під них найкраще передбачати ще під час будівництва чи реконструкції будівлі, оскільки їхній монтаж передбачає наявність ніш певних розмірів. Якщо цього не зробити, тоді потрібно використовувати перевантажувальний тамбур. Залежно від наявності додаткового обладнання, спосіб монтажу герметизаторів змінюватиметься.

Як замовити докшелтер в Івано-Франківську

Наша компанія «Техно Дім» — офіційний представник білоруського виробника Alutech в Івано-Франківську та області. Це означає, що в нас ви можете замовити будь-яку продукцію з асортименту напряму із заводу. Це можуть бути промислові секційні ворота, доклевелер, перевантажувальний тамбур та докшелтер, характеристики яких вказані в офіційній технічній документації виробника. Таким чином, потрібний продукт ви отримаєте вчасно та за розумну ціну без зайвих комісій посередників.

Замовляючи вироби в офіційного представника, ви також отримуєте впевненість у дотриманні умов гарантійного обслуговування. Гарантія на продукцію становить від 2 років, конкретний термін завжди вказано в заповненому технічному паспорті виробу.

Крім реалізації продукції, ми також займаємося її інсталяцією та обслуговуванням: гарантійним і післягарантійним. Наші технічні спеціалісти постійно проходять спеціалізовані навчання на заводі Alutech, де вони вдосконалюють свої знання та вміння, а також дізнаються про всі конструкційні нововведення у виробах компанії. Результати проходження тренінгів обов’язково підтверджуються відповідними сертифікатами, з якими ви можете ознайомитися на нашому офісі в Івано-Франківську, що на вулиці Довженка 21б.

Якщо ви шукаєте якісне перевантажувальне обладнання для власного складу, виробництва, логістичного центру чи іншого об’єкта, вироби Alutech, а саме докшелтери, — це виправдана інвестиція у майбутнє вашого бізнесу. Вони не лише створить новий імідж будівлі, в якій знаходиться ваше підприємство, а й дозволить заощадити кошти на підтриманні оптимальної температури, та забезпечить більш комфортні умови роботи для ваших працівників. Детальнішу інформацію про герметизатори прорізу, характеристики та особливості можна отримати на сторінках нашого сайту.

ТОВ “ТЕХНО ДІМ ПЛЮС”
0 800 303 309
(безкоштовні дзвінки)

Розрахувати
вартiсть