Курс: 04.10.2022

1 EUR
30 UAH

Перевантажувальне обладнання: види та особливості

Види вантажної техніки

Перевантажувальне обладнання покликане полегшити роботу, пов’язану з прийманням і відправленням товарів. Воно забезпечує зручний доступ до кузова автомобіля, щоб виконати процедуру навантаження та розвантаження, тому з успіхом знаходить своє застосування в логістичних центрах, складах і виробничих підприємствах.

Основними видами такого обладнання є доклевелери та перевантажувальні майданчики. Про них і буде йти мова в цій статті.

Якими бувають доклевелери?

В асортименті перевантажувального обладнання компанії Alutech доклевелери представлені у двох варіантах:

  • серія SL — платформа з поворотною апареллю;
  • серія TL — платформа з телескопічною висувною апареллю.

Доклевелер серії SL — класичне та найбільш типове рішення для організації перевантажувального посту та пришвидшення процесу завантаження-розвантаження. Система оперується лише однією кнопкою, яка піднімає платформу, і в кінцевому положенні автоматично відкидає апарель. Після цього платформа під дією власної ваги опускається на кузов автомобіля та утворює зручний міст для доступу техніки.

Платформа серії TL використовується для роботи зі щільно завантаженим кузовом транспорту. Вона працює за схожим принципом до серії SL, лише телескопічний механізм апарелі дозволяє регулювати розташування останньої в кузові автомобіля. Стандартна довжина висувної апарелі становить 500 мм, однак доступна опція з її подовження до 1000 мм. Остання дозволяє без проблем працювати із залізничним складом чи автомобілями з боковим завантаженням кузова.

Перевантажувальні майданчики

Якщо доклевелер сам по собі потребує майданчика, який передбачений конструкцією будівлі (зазвичай він бетонний), то готові перевантажувальні майданчики Alutech виготовлені з металу, а самі доклевелери входять до їхнього складу.

Перевантажувальні майданчики в асортименті компанії Alutech представлені двома варіантами:

  • серія PSL — майданчик із поворотною апареллю;
  • серія PTL — майданчик із телескопічною апареллю.

Перевантажувальні майданчики дозволяють максимально ефективно використовувати складські приміщення. Вони відрізняються швидким і простим монтажем без необхідності втручатися в конструкцію приміщення. Також їх можна використовувати, якщо необхідно організувати завантаження-розвантаження під кутом до будівлі.

Щоб перейти до розділу “Перевантажувальне обладнання”, натисніть на посилання. Якщо у вас залишилися питання щодо вибору потрібної моделі доклевелера чи перевантажувального майданчика, зв’яжіться з нами!

ТОВ “ТЕХНО ДІМ ПЛЮС”
0 800 303 309
(безкоштовні дзвінки)

Розрахувати
вартiсть