Курс: 30.11.2022

1 EUR
30 UAH

Як обрати автоматику для відсувних воріт

Фото_Як_обрати_автоматику_для_відсувних

Принцип роботи автоматики для відсувних воріт досить простий. Мотор знаходиться збоку від полотна, і за допомогою ведучої шестерні передає зусилля на зубчасту рейку, що приварена до конструкції. У корпусі міститься блок керування двигуном і вбудований радіоприймач.

У цій статті ми вам розповімо, як правильно вибрати мотор для власних відсувних воріт.

Як дізнатися чи достатньо потужна автоматика для відсувних воріт?

Вибір двигунів для воріт відсувного типу зробити набагато простіше, ніж для розпашного. Для цього слід зважити в першу чергу на два ключові параметри:

 • фактична маса воріт — головний критерій для всіх моделей, і саме від нього слід відштовхуватися в першу чергу. Його значення вам може сказати виробник. Якщо ви займалися виготовленням самостійно, то візьміть за основу аналогічний параметр для фурнітури, яка була використана у воротах;
 • оцінка того, наскільки легко полотно рухається під час ручного відкривання: якщо ворота працюють плавно і без додаткових зусиль (що навіть дитина зможе відкрити), тоді слід відштовхуватися від фактичної маси воріт. Якщо помітне значне тертя чи відчуваються інші перешкоди під час відкривання вручну, тоді потрібно брати мотор із достатнім запасом потужності.

Якщо вам складно оцінити фактичну масу воріт, а виробник про це інформації не надав, тоді зверніться до наших майстрів, вони проведуть відповідну оцінку.

Вибираємо модель автоматики

Наступним етапом є вибір виробника автоматики та потрібної моделі. Сьогодні на ринку існує велика кількість компаній, що займаються виготовленням моторів для воріт. Існує упередження, що країна походження продукту має визначальне значення. І хоч традиції промислового будівництва відіграють важливу роль, більш вагомим є дотримання стандартів виробництва та контроль якості на заводах.

Найважливішими факторами для вибору автоматики є:

 • ціна: мотори, які виготовлені зі справді якісних комплектуючих, мають чимало функцій, хороший дизайн і відповідають усім стандартам виробництва, безпеки та екології, не можуть коштувати дуже дешево. Водночас найдорожча автоматика ще не дає гарантії найкращої якості — інколи покупці переплачують за бренд;
 • функціональність і техніко-технічні характеристики: моделі мають різні параметри, починаючи від потужності двигуна, закінчуючи можливістю підключити до блоку керування систему контролю за освітленням. Також вагому роль відіграє швидкість відкривання, циклічність роботи, ступінь захисту оболонки корпусу та ряд інших показників. Їх потрібно приймати до уваги виходячи з особливостей об’єкту, де буде встановлено автоматику;
 • можливість сервісного обслуговування: якою б хорошою не була техніка, вона рано чи пізно може зламатися чи пошкодитися внаслідок дії зовнішніх факторів. У цьому разі вигідно обирати моделі тих виробників, які мають розгалужену мережу офіційних представників та сервісних центрів у вашому регіоні;
 • гарантійний термін: природно, що чим він довший, тим краще, але слід звертати увагу на умови гарантійного обслуговування.

В асортименті нашої компанії представлено мотори таких виробників, як Marantec (для секційних воріт), Comunello, а також торгових марок Alutech і An-Motors (належить компанії Alutech). Ми є їхніми офіційними представниками, тому ви можете розраховувати на адекватні ціни та сервісну підтримку у вигляді гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Аксесуари та автоматика для відсувних воріт 

Більшість моделей постачаються в базовій комплектації. До неї зазвичай входять:

 • двигун;
 • блок керування (вбудований у корпус із двигуном);
 • 2 пульти дистанційного керування (ДК);
 • монтажні приладдя та інструкція зі встановлення і користування.

Однак за бажанням можна розширити стандартну комплектацію, придбавши додаткові аксесуари. Ними можуть бути:

 • фотоелементи (датчики безпеки);
 • сигнальна лампа;
 • антена;
 • зовнішній радіоприймач;
 • додаткові пульти ДК;
 • радіокодова клавіатура, магнітні зчитувачі, програматори та ін.

Перелік аксесуарів, які можна підключати до конкретної моделі, визначає виробник.

Щоб перейти в розділ з автоматикою для воріт, натисніть на посилання.

ТОВ “ТЕХНО ДІМ ПЛЮС”
0 800 303 309
(безкоштовні дзвінки)

Розрахувати
вартiсть