Курс: 04.10.2022

1 EUR
30 UAH

LOKKYY — новий пристрій для керування воротами через смартфон

Ми розширюємо асортимент пристроїв для керування воротами через смартфон та представляємо вам LOKKYY!

Цей сучасний девайс дозволяє відкривати та закривати гаражні конструкції, а також в’їзні полотна розпашного та відсувного типу. Крім воріт можна також підключати автоматичні захисні ролети та шлагбауми. Контроль над роботою електроприводів відбувається через спеціальний додаток, який можна встановити на смартфон з Android чи iOS.

За допомогою додатка ви можете керувати воротами, використовуючи такі безпровідні мережі:

  • інтернет-з’єднання з будь-якої точки на планеті
  • домашня мережа Wi-Fi
  • Bluetooth™

Встановлений на вашому смартфоні додаток дозволяє вам відкривати та закривати ворота, моніторити їхній стан та отримувати сповіщення, якщо ними користується хтось інший. Також через інтерфейс можна надавати доступ до керування полотном членам вашої сім’ї, родичам та друзям за допомогою згенерованих електронних ключів. Набір дозволів для кожного ключа індивідуальний, а параметри встановлюєте лише ви.

Можливості керування воротами через смартфон за допомогою LOKKYY
Можливості керування воротами через смартфон за допомогою LOKKYY

Програмне забезпечення LOKKYY дозволяє використовувати голосові помічники Google та Siri для подання команд про відкривання проїзду. Крім того, вони підкажуть чи ви бува випадково не забули закрити полотно.

Система захищена від спроб зловмисників зламати пристрій та намагань створити електромагнітну імітацію коду. У разі втрати смартфону зі встановленим додатком можна вручну перезавантажити девайс, скинувши всі налаштування. Після цього слід повторити процес інсталяції на новому смартфоні та насолоджуватися комфортом від роботи девайса. Таким чином, ворота надійно захищені, а контролювати їхню роботу можете лише ви.

Щоб отримати детальнішу інформацію про пристрій для керування воротами через смартфон LOKKY, зв’яжіться з нашими менеджерами. Для цього скористайтеся функціоналом сайту: заповніть будь-яку заявку зворотного зв’язку чи зателефонуйте за вказаними на веб-сторінках номерами.

ТОВ “ТЕХНО ДІМ ПЛЮС”
0 800 303 309
(безкоштовні дзвінки)

Розрахувати
вартiсть