Курс: 31.05.2023

1 EUR
30 UAH

Обираємо полотно для в’їзних воріт

Обираємо полотно для в’їзних воріт

Полотно для в’їзних воріт формує зовнішній вигляд конструкції, тому до вибору матеріалу зашиття потрібно поставитися відповідально. Обраний вид заповнення повинен поєднувати в собі багато характеристик, але основними є здатність гармонійно пасувати до екстер’єру дому та бути максимально зручним в догляді. Далі ми розповімо про особливості найпопулярніших варіантів зашиття в нашому асортименті та їхні основні переваги.

Які види матеріалів для заповнення в’їзних конструкцій пропонуємо

Наявний на сьогодні асортимент зашиття полотна відсувних та розпашних воріт налічує близько десятка основних варіантів:

 • сендвіч-панелі
 • алюмінієві екструдовані профілі
 • формований профіль із листового металу
 • терасна дошка
 • профнастил
 • сітка, металеві профілі, фільонки, дерево та інші види

Склад асортименту постійно змінюється — нові матеріали поповнюють набір, а ті, що не користуються популярністю, прибираються зі списку. Якщо ви не знайшли потрібний вид зашиття, уточніть можливість виготовлення конструкції у наших менеджерів. Для цього залиште заявку зворотного зв’язку, зателефонуйте чи напишіть нам, або завітайте на офіс в Івано-Франківську. Маючи власне виробництво, ми можемо гнучко підійти до питання створення бажаного полотна та використання потрібних для цього матеріалів.

Тепер розглянемо детальніше види полотен із нашого асортименту.

В’їзні ворота зі сендвіч-панелей

Сендвіч-панелі — чудовий матеріал для створення суцільного зашиття відсувної чи розпашних стулок. Він міцний, має привабливий вигляд, який залишається таким впродовж десятків років, а поверхня доступна в надзвичайно великій кількості кольорів.

Полотно для в'їзних воріт із сендвіч панелі
Полотно для в’їзних воріт із сендвіч панелі

Головна ж вигода від встановлення таких панелей розкривається, якщо у вашому гаражі вже встановлені або плануєте придбати секційну підйомну конструкцію. Полотно для в’їзних воріт можна вибрати із такої ж сендвіч панелі, що і гаражних. Таким чином ви уніфікуєте вигляд обох виробів, чим зробите екстер’єр дому гармонійним та особливо привабливим.

Кожна секція виготовлена зі сталевого листа, який огортає пінополіуретанове теплоізоляційне наповнення. І хоча збереження тепла для в’їзних стулок актуальності не має, ця речовина робить панель доволі стійкою до механічних навантажень, у тому числі впливу сильного вітру. Деякі виробники замість металу можуть використовувати пластик. Проте міцність таких секцій буде значно нижчою, тому ми не станемо розглядати їх в цьому матеріалі.

Поверхня металу панелей оброблена кількома шарами захисту від корозії. Сюди входять:

 • цинкове покриття
 • ґрунтовий полімерний шар
 • фарба
 • захисний лак

Точний перелік та товщина кожного шару залежить від конкретного заводу. Щоб обрати оптимальний варіант, рекомендуємо звернути увагу на гарантійний термін, протягом якого завод запевняє у відсутності слідів наскрізної корозії.

Обираючи постачальника панелей, є сенс зупинитися на компанії, що виготовила секційну конструкцію до вашого гаража. Таким чином ви уникнете можливості появи розбіжностей між кольорами обох виробів.

Товщина секцій може становити 40, 45 та 60 мм, якщо мова йде про ті ж панелі, що використовуються в гаражних полотнах. Якщо для останніх цей параметр має значення, адже напряму впливає на теплоізоляційні характеристики, то для в’їзних стулок немає потреби використовувати секції завтовшки понад 40 мм.

Ворота з екструдованими профілями

Інший сучасний тип заповнення полотна відсувних і розпашних стулок — екструдовані алюмінієві профілі. Вони зазвичай бувають прямокутної форми в перерізі, а для вибору доступні різні варіанти розмірів.

Полотно для в'їзних воріт з екструдованих алюмінієвих профілів
Полотно для в’їзних воріт з екструдованих алюмінієвих профілів

Використання алюмінію дає незаперечну перевагу над сталевими аналогами. Мова йде про відмінний захист від корозії. Алюміній сам по собі стійкіший до цього явища, оскільки при контакті з повітрям на поверхні швидко утворюється оксидований шар. Він виконує захисну роль та сповільнює подальшу руйнацію матеріалу.

Щоб зробити захист від корозії максимальним, на алюмінієві профілі наносять порошкову фарбу. Наявність такого полімерного покриття несе в собі ряд переваг:

 • тривалість експлуатації виробів, покритих порошковою фарбою, може сягати понад 20 років, при цьому зберігається привабливий зовнішній вигляд кольору;
 • «суха» фарба стійкіша до механічного впливу, тому пошкодження та подряпини на поверхні виникатимуть не так часто;
 • з точки зору екології, порошкові покриття мають багато переваг: вони майже, а то й зовсім не виділяють леткі органічні речовини, а матеріал, що не потрапив на метал під час фарбування, можна використати повторно.

Алюмінієві профілі можна використовувати не лише для заповнення, а й для виготовлення каркаса конструкцій. Часто при цьому застосовуються не зварні з’єднання, а фіксація за допомогою кронштейнів та болтів. Це суттєво полегшує процес ремонту елементів стулки при їхньому пошкодженні, адже достатньо від’єднати деталь та встановити на її місце нову.

Обмеження для використання полотна з порошковим покриттям існують лише у візуальному плані. Річ у тім, що на сьогодні технологія дозволяє створити однотонні, градієнтні або покриття з ефектом перламутру, металік та деяких інших. Створення текстури, наприклад, під дерево, досягнути надзвичайно складно або зовсім неможливо. Також «суха» полімерна фарба не дозволяє ліквідувати подряпини чи потертості, оскільки для її нанесення потрібно повністю очистити деталь та створити покриття заново.

Полотно для в’їзних воріт із формованого металевого листа

Панелі з листового металу для зашиття відсувних та розпашних конструкцій навряд чи можна назвати новинкою на ринку. Проте останнім часом їх стали активніше використовувати для заповнення стулок, а сам асортимент профілів постійно розширюється.

Заповнення профілем «Жалюзі»
Заповнення профілем «Жалюзі»

Наша компанія «Техно Дім» займається виготовленням готових секцій із металу в Івано-Франківську. На сьогодні в переліку номенклатури присутні такі види зашиття:

 • Жалюзі
 • Ранчо
 • День-ніч
 • Панель

Секції «Жалюзі» пропонуємо в чотирьох варіантах: одно- та двосторонні, а також «Стандарт» та «Престиж». Перші два відрізняються між собою візуально, тому підбирати потрібний вид слід виходячи із задуманого зовнішнього вигляду готової конструкції та екстер’єру дому. Для виготовлення профілю «Стандарт» використовуємо оцинковану сталь товщиною 0,45 мм із полімерним покриттям. «Престиж» виготовляємо зі сталі завтовшки 0,75 мм, захищеної шаром цинку та порошковим фарбуванням.

Металеві секції «Ранчо» можуть бути у трьох варіантах: «Стандарт», «Комбіноване» та «Престиж». Перший вид виготовляємо зі сталі товщиною 0,45 мм, на поверхні якого нанесене полімерне покриття. Другий та третій — з листів завтовшки 0,75 мм та порошковим фарбуванням.

Що стосується профілів «День-Ніч» та «Панель», то їхніх окремих підвидів немає. Обидва види секцій покриваються порошковою фарбою та виготовляються зі сталевих листів 0,75 мм завтовшки.

Зашиття терасною дошкою

Іншим видом заповнення, який довго зберігає привабливий зовнішній вигляд та не втрачає міцності, є терасна дошка. Для її виготовлення використовують деревну стружку та полімерну смолу. Ретельно перемішану суміш пропускають через екструдер, надаючи планкам потрібну форму та щільність. Для забарвлення кінцевих виробів у потрібний колір, до матеріалу додають відповідні барвники.

Терасна дошка — чудова альтернатива натуральній деревині
Терасна дошка — чудова альтернатива натуральній деревині

Основною перевагою терасної дошки над її природним аналогом є значно вища стійкість до вологи та інших атмосферних впливів.

Профілі не гниють та не приваблюють комах-шкідників, які знищують структуру натурального дерева. Також композитний матеріал є стабілізованим, а отже практично не змінює розмірів залежно від коливань температури та вологості.

Завдяки значній стійкості до впливу зовнішніх факторів терасну дошку використовують для облаштування відкритих майданчиків, альтанок, обшивання фасаду будівель і навіть покриття підлоги на яхтах. Полотно для в’їзних воріт із цього матеріалу буде зберігати привабливий зовнішній вигляд протягом десятків років.

Використання профнастилу

Найкращим бюджетним рішенням для зашиття стулок, здатним заощадити кошти на виготовленні та при цьому мати приємний зовнішній вигляд, є вибір профнастилу, або металопрофілю. За своїми характеристиками листи металу мало чим відрізняються від секцій «Жалюзі» чи «Ранчо». Однак ключова відмінність — у формі профілю.

Профнастил є по суті листовим металом, якому надали гофрованої форми для більшої стійкості до механічного впливу. Основна сфера його застосування — перекриття дахів будинків. Секції «Жалюзі» чи «Ранчо» мають складнішу форму, використовують більше процесів гнуття під час виробництва та на їхнє створення потрібно більше металу. Що стосується покриття, то на металопрофіль наносять полімерне фарбування, а порошкову фарбу практично ніколи не застосовують.

Полотно з профнастилу
Полотно з профнастилу

Ключовою перевагою заповнення металопрофілем є відносно найнижча собівартість. Листами металу легко перекрити велику площу воріт, а швидкість виконання роботи при цьому значно скорочується. Для здешевлення конструкції можна використовувати одностороннє зашиття. При цьому сторону з основним кольором розвертають на вулицю, а стандартна внутрішня сіра поверхня направлена до подвір’я. Таке розміщення передбачає, що внутрішні елементи каркаса будуть виднітися з території дому.

Інші види заповнень

Розглянуті вище види заповнення відсувних та розпашних конструкцій не вичерпують перелік доступних варіантів для полотен. Однак вони користуються найбільшою популярністю в нашому асортименті. Крім них ми використовуємо такі матеріали:

 • сітка секційна, рабиця, зварна тощо
 • дошки з натурального дерева
 • металеві штахети
 • металеві фільонки
 • алюмінієвий ролетний профіль
 • художнє розміщення металевих профілів
 • перфорований лист
 • листовий метал із будь-якими візерунками, створеними за допомогою лазерної різки
Наведений вище перелік може доповнюватися іншими варіантами, які потрібні вам для втілення задуманого проєкту. Щоб дізнатися про можливість виготовити полотно для в’їзних воріт із тим чи іншим заповненням, зв’яжіться з нами за номерами телефонів на сайті. Також на сторінках доступна форма зворотного зв’язку, після заповнення та відправлення якої ми зателефонуємо протягом однієї години в робочий час. Для вичерпної консультації та демонстрації зразків матеріалів завітайте на наш офіс в Івано-Франківську.
ТОВ “ТЕХНО ДІМ ПЛЮС”
0 800 303 309
(безкоштовні дзвінки)

Розрахувати
вартiсть