Курс: 04.10.2022

1 EUR
30 UAH

Оновлюємо асортимент: секційні ворота Wisniowski

Ми постійно працюємо над тим, щоб пропонувати своїм клієнтам лише найкращі товари та вироби. Саме тому розширили асортимент гаражної продукції та додали до нього секційні ворота Wisniowski. Більше того, наша компанія отримала ексклюзивні права на представництво польського заводу в Україні.

У чому особливості виробів нового бренду? Які серії гаражних полотен випускає польський виробник? Детальніше про це йтиметься в нашому матеріалі.

Кілька слів про виробника Вішньовскі

Польська компанія Wisniowski існує понад 30 років, і за цей час встигла отримати своє визнання на ринку. Сьогодні вона експортує свою продукцію до десятків країн не лише Європейського Союзу, а й інших куточків світу. І хоча в Україні досі офіційного представництва виробника не було, вироби цієї марки також присутні в численних домашніх господарствах країни.

Виробнича лінія компанії повністю автоматизована. Це означає, що втручання людини у процес виготовлення продукції є мінімальним, а отже ймовірність випадкового впливу на її якість теж суттєво зменшується. Технологічні етапи створення товарів сертифіковані відповідно до міжнародних норм, а саме ISO 9001:2015 та ISO 45001:2018.

Промисловий комплекс, де виготовляють секційні ворота Wisniowski
Промисловий комплекс, де виготовляють секційні ворота Wisniowski

На високу якість товарів впливають також компоненти та матеріали, що використовуються під час виробництва. Так, оцинковані поверхні створюються методом гарячого цинкування, а додатковий протикорозійний захист їм дають інші покриття, у тому числі полімерне. Пінний наповнювач у панелях не містить фреону, тому є більш дружнім до екології планети.

Які бувають секційні ворота Wisniowski

Загальний асортимент товарів компанії надзвичайно великий. Проте ми не будемо акцентувати на всіх продуктових напрямках, а лише розповімо про гаражні та промислові конструкції.

Перелік серій гаражних воріт налічує три основні найменування:

 • UniPro
 • UniTherm
 • Prime

Виробник додатково пропонує вироби розпашного, підйомно-поворотного та рулонного типів, проте про ці напрямки ми розповімо в одному з наступних матеріалів.

Промислова група секційних полотен також налічує три варіанти:

 • MakroPro
 • MakroTherm
 • MakroPro Alu

Розглянемо детальніше кожну названу вище модель.

Серія UniPro

Секційні ворота Wisniowski моделі UniPro — універсальний варіант конструкції, що підійде для більшості приватних будинків та багатоповерхівок. Полотно складається з панелей товщиною 40 мм, які забезпечують пристойний рівень теплоізоляції. Їхній коефіцієнт теплопередачі становить 0,48 Вт/м²К. Цього достатньо для помірного збереження тепла в опалюваних приміщеннях. Проте найкраще використовувати цю серію в холодних гаражах.

Гаражна серія UniPro
Гаражна серія UniPro

Поверхня панелей може бути виконана у 5 варіантах: Woodgrain, Smoothgrain, Sandgrain, Silkline та Home Inclusive 2.0. Візерунок полотна представлений теж 5 типами:

 • низькі штампування (аналог S-гофр, вузької вагонки)
 • високі штампування (такий як М-гофр, середня вагонка)
 • без штампування (аналог L-гофр, широкої вагонки)
 • V-подібні штампування (відповідник «Мікрохвилі»)
 • Кесонні штампування (прямокутні фільонки)

Палітра кольорів налічує 23 стандартних видів. Також існує можливість замовити пофарбування в будь-який колір за шкалою RAL, проте опція доступна для панелей woodgrain та silkline.

Периметр воріт має подвійну герметизацію за допомогою еластичних EPDM-ущільнювачів. Також у місцях з’єднання панелей розташовується смуга додаткового ущільнення для покращення теплоізоляційних властивостей.

У конструкції втілено набір заходів безпеки. Сендвіч-панелі на стиках мають спеціальну форму, що унеможливлює защемлення пальців. Виріб має елементи захисту на випадок розриву тросів та пружин. Автоматичні конструкції оснащені датчиками перевантаження зусилля — коли полотно натикається на перешкоду під час опускання. Також електроприводи можуть оснащуватися комплектом фотоелементів.

Конструкції UniTherm — для найтепліших гаражів

Розробка серії UniTherm відбувалася у відповідь на зростаючий запит до енергоефективного будівництва. Полотно гаражних виробів складається з панелей INNOVO товщиною 60 мм, яке характеризується підвищеними показниками теплозбереження. Коефіцієнт їхньої теплопередачі становить 0,33 Вт/м²К. Це дозволяє встановлювати конструкції в опалюваних гаражах чи приміщеннях, що примикають до житлового дому.

Особливо теплі секційні ворота Wisniowski серії UniTherm
Особливо теплі секційні ворота Wisniowski серії UniTherm

Разом зі збільшенням товщини сендвіч-панелі в полотні передбачено додаткові герметизаційні заходи. Так, у місцях стику двох секцій, крім стандартного EPDM-ущільнювача, використовується гнучка вставка. Вона кріпиться до двох сусідніх панелей та закриває місце їхнього з’єднання між собою. Поряд із функцією теплозбереження вставка виконує декоративну роль та захищає міжпанельні петлі від потрапляння пилу та бруду. Також покращення герметичності досягається завдяки використанню подвійного нижнього ущільнювача.

Асортимент панелей представлений двома типами полотна: високі штампування та без штампування. Його поверхня може мати текстуру Smoothgrain, Sandgrain, Silkline та Home Inclusive 2.0. Усього доступний 21 варіант забарвлення, а для деяких типів поверхні можлива опція пофарбування в будь-який колір за шкалою RAL.

У конструкції серії UniTherm реалізовані аналогічні заходи безпеки, що і в UniPro. Також тут наявні кронштейни з подвійними роликами, завдяки чому рух полотна вздовж напрямних відбувається плавніше та тихіше.

Елітна серія Prime

Гаражні полотна Prime поєднують у собі найкращі риси обох вищеназваних серій. Вони характеризуються унікальним зовнішнім виглядом, підвищеними теплоізоляційними властивостями та захищеними механізмами.

Важливі механізми конструкцій Prime захищені від потрапляння бруду
Важливі механізми конструкцій Prime захищені від потрапляння бруду

Секційні ворота Wisniowski серії Prime мають фарбовані елементи конструкції. Це дозволяє покращити експлуатаційні характеристики, збільшити термін служби виробу та посилити захист від корозії металу.

Полотно виробів виконане із сендвіч панелей INNOVO товщиною 60 мм. Разом із нижнім подвійним та верхнім ущільнювачами, а також гнучкими міжпанельними вставками досягається значний рівень герметичності. Це збільшує теплоізоляційні характеристики та покращує стійкість воріт до значних вітрових навантажень.

Візитівкою серії Prime є закриті механізми виробу.

Пружинно-інерційна система та вал захищені коробом, а напрямні — вертикальними заслонками. Крім того, подвійні ролики в напрямних закриті рухомою заслонкою. Ці заходи захищають усі важливі частини конструкції від потрапляння пилу, бруду та води, що дозволяє підвищити загальний термін експлуатації виробу.

Заходи безпеки реалізовані аналогічно до попередніх серії, однак тут додатково передбачено можливість інтеграції автоматики з оптичними датчиками. Вони встановлюються над вертикальними заслонками напрямних.

Модель воріт Prime — сучасне та енергоефективне рішення для приватного дому, яке дозволяє зберігати тепло всередині опалюваного гаража. Захисні елементи на виробі покращують експлуатаційні характеристики, збільшують термін служби конструкції та покращують її загальний зовнішній вигляд. Варто відзначити, що таке рішення є унікальним на ринку та не має аналогів.

Промислові конструкції MakroPro

Крім гаражних серій в асортименті заводу Вішньовскі є ряд промислових варіантів виробів. MakroPro — один із них, і призначений для потреб більшості комерційних та виробничих об’єктів.

Типовий вигляд промислового полотна MakroPro
Типовий вигляд промислового полотна MakroPro

Товщина панелі цієї серії становить 40 мм. Це дозволяє підтримувати невеликі втрати тепла в приміщенні, заощаджуючи на енергоресурсах: влітку — на кондиціонуванні, взимку — на опаленні.

Максимальний розмір полотна може становити 8000 мм ширини та 7500 мм висоти. Ворота можна встановити виходячи з різних конфігурацій приміщень. Так, доступні варіанти конструкцій для низького, високого, похилого та вертикального монтажу — залежно від висоти перемички над отвором, а також форми та відстані до стелі.

Стандартний гарантований робочий ресурс виробів становить 25 000 циклів підйому та опускання. У випадку необхідності більш інтенсивного користування можна замовити модифікацію зі збільшеним ресурсом роботи до 100 000 циклів. Надійність конструкції також підвищується завдяки використанню напрямних спеціальної форми товщиною 2 мм. Ролики застосовуються із закритими підшипниками промислового типу.

В асортименті серії MakroPro існує велика кількість додаткових аксесуарів: віконечок, панорамних секцій, дверцят (із дотягувачем та можливістю встановлення замка-антипанік), вентиляційних решіток та інших. Також кожне полотно можна зробити автоматичним за допомогою вальних електроприводів потрібної потужності.

До стандартних заходів безпеки, реалізованих у кожному виробі, належить захист від обриву троса та розриву пружини. В автоматичних полотнах додатково використовується кромочна захисна планка та безпечна панель.

Серія MakroTherm

Для комерційних об’єктів із підвищеними вимогами до збереження температурного режиму в асортименті присутня модель MakroTherm. Її особливістю є використання панелі INNOVO товщиною 60 мм з подвійними роликами та гнучкими міжпанельними вставками.

Секційні ворота Wisniowski промислового типу MakroTherm
Секційні ворота Wisniowski промислового типу MakroTherm

Максимальні розміри цього виду конструкцій становлять 6000 мм ширини та 5000 мм висоти. Для більших отворів існує модифікація MakroTherm XXL. Допустимі габарити для неї становлять 10000 мм ширини та 5000 мм висоти.

Панелі в асортименті доступні зі структурами Woodgrain, Smoothgrain, Sandgrain та Silkline (для модифікації XXL — лише Woodgrain). У полотні можна використовувати наступні типи панелей:

 • без рельєфу
 • високий
 • низький
 • рельєф V

Для воріт моделі MakroTherm XXL доступний лише низький тип штампування.

Панорамні полотна MakroPro Alu

Промислові ворота з прозорим полотном ідеально підійдуть для автомобільних салонів, автомийок, СТО, виставкових центрів та інших комерційних об’єктів. Вони дозволяють відвідувачам бачити внутрішню частину приміщення, водночас забезпечуючи надійну герметичність отвору.

Секції виготовляють з алюмінієвих профілів, які виконують роль каркасу для світлопрозорих конструкцій.

Останні можуть бути одинарного або подвійного скління, що впливає на рівень теплоізоляції полотна.

Алюмінієвий профіль рами секцій доступний в 11 стандартних варіантах кольорів. Також доступна опція пофарбування в будь-який колір за шкалою RAL.

Панорамні конструкції Вішньовскі
Панорамні конструкції Вішньовскі

Максимальні розміри виробу становлять 7000 мм ширини та 5500 мм висоти. Встановити секційні ворота Wisniowski панорамного типу можна в будь-яке приміщення, використавши відповідний спосіб монтажу напрямних. Ними можуть бути:

 • стандартний — горизонтальні напрямні та вал із пружинним механізмом знаходяться відразу над воротами
 • вертикальний — горизонтальні напрямні відсутні як такі, а полотно піднімається вгору паралельно до стіни
 • низький — для приміщень із невеликою перемичкою; вал із пружинами знаходиться позаду конструкції
 • високий — для великих перемичок, коли напрямні спочатку йдуть паралельно до стіни, а потім заломлюються та розташовуються паралельно до стелі
 • похилий — для приміщень, де стеля знаходиться під кутом

Також доступні деякі проміжні модифікації типу монтажу, які відрізняються розташуванням вала та пружинно-інерційного механізму.

Як можна замовити продукцію Вішньовскі

Щоб отримати розрахунок вартості гаражної чи промислової конструкції, зв’яжіться з нами зручним для вас способом:

 • заповніть будь-яку заявку зворотного зв’язку на сайті
 • зателефонуйте за вказаними в розділі «Контакти» номерами
 • напишіть нам у Вайбер/Телеграм або на сторінки в соціальних мережах Фейсбук/Інстаграм
 • завітайте на офіс в Івано-Франківську

Ознайомитися зі зразками панелей та елементами воріт можна на нашому офісі. Тут же ви отримаєте консультацію наших провідних менеджерів, які дадуть відповіді на всі ваші запитання.

Термін готовності замовлень залежить від конкретного виду виробу. Точнішу інформацію можна отримати в представників нашої компанії або під час оформлення договору.

Наша компанія стала офіційним представником польського виробника в Україні, тому запрошуємо партнерів до дилерської співпраці. Щоб почати продавати секційні ворота Wisniowski на вигідних умовах, зв’яжіться з нашим представником за допомогою перелічених вище методів.
ТОВ “ТЕХНО ДІМ ПЛЮС”
0 800 303 309
(безкоштовні дзвінки)

Розрахувати
вартiсть