Курс: 04.10.2022

1 EUR
30 UAH

Перевантажувальні тамбури для вантажного транспорту: особливості та види

Рівень вантажообігу на сучасних складах і виробництвах може бути доволі інтенсивним. Щоб зробити процес переміщення товарів і матеріалів ефективним, до інфраструктури будівлі, в якій знаходиться підприємство, повинен входити відповідний комплекс обладнання. Одним із видів такого устаткування є перевантажувальні тамбури для вантажного транспорту.

Що таке шлюз тамбури та де вони використовуються

Використання зрівняльних платформ на складі чи виробництві дозволяє суттєво спростити процес переміщення товарів із приміщення в кузов автомобіля та навпаки. Проте для її монтажу потрібно передбачити спеціальну нішу в конструкції будівлі. Іноді це буває проблематично, особливо в умовах реконструкції старих комплексів, де встановлення подібного обладнання не передбачалося. Для таких випадків використовуються спеціальним чином оснащені перевантажувальні пости.

Дане обладнання знаходиться поза межами будівлі та займає місце на території. Незважаючи на це, його вигідно використовувати в умовах обмеженого простору для паркування. Усе завдяки можливості встановити перевантажувальний пост під певним кутом до фасаду.

Шлюз тамбури зазвичай складаються з декількох елементів обладнання:

  • власне сам тамбур;
  • виносна площадка з вирівнювальною платформою;
  • герметизатор проєму;
  • інше додаткове устаткування.

Яку саме платформу використовувати — з висувною чи поворотною апареллю — залежить від конкретних умов об’єкта та побажань замовника.

Перевантажувальні тамбури для вантажного транспорту: переваги та недоліки

Очевидною перевагою, якою володіє перевантажувальний тамбур — встановлення його можливе практично на будь-якому об’єкті. Оскільки всі елементи конструкції знаходяться за межами приміщення, немає необхідності особливим чином проводити його підготовку, крім як забезпечити пройом необхідних розмірів для встановлення секційних промислових воріт. Розташування обладнання на території дозволяє заощаджувати простір всередині комплексу, та використати його для зберігання товарів, матеріалів чи для інших цілей.

Перевантажувальний пост можна встановити під певним кутом до фасаду.

На прикладі виробів білоруського заводу Alutech, його значення можуть бути: 45°, 60°, 90°, 120° та 135°. Такі рішення дозволяють ефективно організувати паркування фур, найзручнішим чином використовуючи територію навколо будівлі.

Щодо недоліків, які притаманні цьому видові перевантажувального обладнання, то варто відзначити лише відносно високу загальну вартість конструкції. Проте через відсутність потреби особливим чином готувати приміщення та в умовах реновації наявної будівлі, використання такого рішення себе цілком виправдовує.

Шлюз тамбури Alutech: технічні характеристики

Стандартна ширина та висота перевантажувальних постів виробництва білоруського заводу становить 3400 мм. Довжина виносної площадки може сягати 2000-4500 мм із кроком 500 мм, а її висота — 900-1400 мм на вибір. Кут нахилу даху становить 5°, що разом із водостічним жолобом у передній частині конструкції та боковими відливами забезпечують надійне відведення води під час дощу чи відлиги.

Перевантажувальні тамбури для вантажного транспорту Alutech володіють важливою особливістю: їхня конструкція є повністю збірною, тому під час монтажу немає необхідності проводити зварювальні роботи. Це, у свою чергу, дозволяє заощадити час під час встановлення.

У верхній частині конструкції містяться дві діагональні тросові розтяжки, які забезпечують додаткову стійкість поста під час експлуатації. При довжині виносної площадки від 3000 мм до стандартного комплекту постачання входять додаткові опори, які також сприяють більшій стійкості виробу.

Обшивка виносної площадки може бути виконана двома способами:

  • профнастилом
  • сендвіч панеллю

Перший варіант ефективно захищає працівників під час перевантажувальних робіт від дощу, снігу та вітру, а також знижує рівень шуму під час виконання таких операцій. Використання сендвіч панелі дозволяє підвищити рівень теплоізоляції поста, що актуально для приміщень, де дотримання сталої температури є необхідністю. Вони зменшують втрати тепла з приміщення взимку та прохолоди влітку. Це сприяє економії коштів на обігріві та кондиціонуванні в різні пори року.

Сендвіч панель має товщину 45 мм, а її текстура може бути у вигляді S-гофри (вузькі смуги) або мікрохвилі.

Зовнішній вигляд перевантажувального поста

Стандартний колір рами тамбура в конструкції відповідає RAL 9017 («транспортний чорний»). Колір герметизаторів — також чорний.

Що стосується облицювання каркасу, то тут представлена широка гама кольорів. Для профнастилу можна обирати один із 24 варіантів фарбування за шкалою RAL: 1014, 1015, 1018, 1035, 2004, 3003, 3005, 3009, 3011, 3020, 4006, 5002, 5005, 5021, 6002, 6005, 7004, 7005, 7024, 8017, 9002, 9003, 9006, 9010. Що стосується сендвіч панелі, то тут кількість кольорів менша і визначається стандартним каталогом для секційних воріт. Для вибору доступний варіант ADS704, та за шкалою RAL: 9016, 8014, 8017, 9006, 7016, 6005, 5010, 3004, 1015.

Перевантажувальні тамбури для вантажного транспорту можуть мати такий зовнішній вигляд, що буде найкраще поєднуватися з фасадом конкретного об’єкта.

Перевантажувальний тамбур: встановлення в Івано-Франківську та області

Якщо ви шукаєте пост для перевантажування товарів для вашого складу чи виробництва, наша компанія готова вам допомогти. Ми — офіційний представник білоруського заводу Alutech в Івано-Франківську та області, тому сертифіковані реалізувати та встановлювати весь асортимент товарів заводу.

На всі виконані роботи ви отримуєте гарантію від виробника, тривалість якої обов’язково зазначена в паспорті виробу.

Ознайомитися зі зразками обладнання можна на нашому офісі, що на вулиці Довженка 21б. Дізнатися більше про перевантажувальні тамбури для вантажного транспорту можна, заповнивши будь-яку заявку зворотного зв’язку на нашому сайті.

ТОВ “ТЕХНО ДІМ ПЛЮС”
0 800 303 309
(безкоштовні дзвінки)

Розрахувати
вартiсть