Курс: 17.08.2022

1 EUR
30 UAH

Промислові секційні ворота: якими бувають та на що слід звернути увагу

Фото промышленных секционных ворот

Промислові ворота відрізняються від гаражних перш за все своїм призначенням. Якщо останні використовуються здебільшого в приватних господарствах, то вимоги до конструкції для роботи у складських чи виробничих приміщеннях зовсім інші.

У цій статті ми розповімо вам про особливості промислових воріт білоруського виробника Alutech, офіційним представником якого є наша компанія.

Особливості та різновиди промислових воріт Alutech

Якщо частота використання гаражних воріт у домашніх господарствах становить приблизно 4 цикли піднімання-опускання за день, то в умовах складу чи виробництва інтенсивність роботи значно більша. Відповідно елементи конструкції повинні витримувати більш значні навантаження. Перш за все це зумовлює використання іншої конструкції роликів, що рухаються напрямними, і кронштейнів, до яких ролики кріпляться. Товщина металу в направляючих становить 2 мм (у гаражних серіях — 1,2-1,5 мм).

Торсійний механізм промислових воріт має базовий ресурс 25 000 циклів піднімання-опускання. Однак для об’єктів, де потрібне більш інтенсивне використання, передбачена можливість збільшення ресурсу до 100 000 циклів.

Якщо ширина звичайного гаража рідко перевищує 5 м, а висота — 3 м, то секційні ворота промислового типу інколи потрібно встановлювати на більші пройми. Максимальна ширина воріт Alutech серії ProTrend становить 7 м, а висота — 6 м, серії ProPlus — 8 і 7 м відповідно. Крім того, висота до стелі у промислових приміщеннях може сягати більше 10 м, що зумовлює потребу використовувати інші способи встановлення направляючих. Тому ворота Alutech такого типу мають 10 видів монтажу, у тому числі вертикальний для особливо високої стелі, та похилий для кріплення до балок, розташованих під певним кутом.

Лінійка промислових воріт Alutech представлена також варіантами з панорамними панелями. Вони збільшують кількість природного освітлення та дозволяють людям бачити, що знаходиться всередині приміщення. Такі ворота користуються популярністю в автосалонах, СТО, автомийках та виставкових центрах.

Які промислові ворота вибрати?

При виборі промислових воріт слід враховувати особливості об’єкту, де вони будуть установлені, а також потрібно керуватися кінцевою метою, яку ви бажаєте досягти. Асортимент воріт цього типу від білоруської компанії Alutech складається з 5 основних серій:

  • ProTrend — бюджетні конструкції, полотно яких складається із сендвіч-панелей товщиною 40 мм. Ця серія враховує всі базові потреби для промислових об’єктів із нормальним рівнем вологості, та де немає необхідності дотримуватися суворого температурного режиму;
  • ProPlus — класичні ворота, сендвіч-панелі яких мають товщину 45 мм. Завдяки неіржавним елементам фурнітури (ролики, кронштейни, петлі), а також можливості вибрати додаткову опцію захисту від корозії, їх можна встановлювати у приміщеннях з підвищеним рівнем вологості (наприклад, автомийках). Крім того, завдяки використанню панелей більшої товщини покращується теплоізоляція воріт. Тому їх можна монтувати на складах чи виробництвах із певним температурним режимом;
  • AluTrend — бюджетні панорамні ворота, які розраховані на інтенсивні навантаження. Товщина секцій полотна становить 40 мм (алюмінієва рамка). Варіанти засклення можуть бути різні: однокамерний склопакет товщиною 26 мм, одинарне скло товщиною 3 мм, а також композитна алюмінієва панель товщиною 26 чи 3 мм;
  • AluPro — класичні панорамні ворота для використання у промислових цілях. Товщина алюмінієвої рамки секцій полотна становить 45 мм. Варіанти засклення — такі ж, як і в серії AluTrend;
  • AluTherm — класичні панорамні ворота з підвищеною теплоізоляцією — до 40% у порівнянні з іншими панорамними воротами. Конструкція алюмінієвого профілю (товщиною 45 мм) панелей містить терморозрив, завдяки чому зменшується передача тепла. Заповнення панелей може бути трьох видів: базовий однокамерний склопакет товщиною 26 мм, двокамерний склопакет підвищеної теплоізоляції товщиною 25 мм та композитна алюмінієва панель товщиною 26 мм.

Розрахувати вартість конструкцій кожної із серій ви можете за допомогою калькулятора, який знаходиться в розділі «Секційні ворота».

Якщо у вас виникли додаткові питання щодо вибору промислових воріт, будь ласка, зв’яжіться з нами!

ТОВ “ТЕХНО ДІМ ПЛЮС”
0 800 303 309
(безкоштовні дзвінки)

Розрахувати
вартiсть