Протизламні захисні ролети: на що слід звернути увагу при виборі

Протизламні алюмінієві ролети відіграють важливу роль поряд з іншими засобами захисту майна в домі, офісі чи виробництві. Вони ускладнюють спроби зловмисників проникнути в приміщення, і, таким чином, дозволяють зберегти цінні речі неушкодженими.

Однак перед вибором ролетних протизламних конструкцій, ми рекомендуємо вам ознайомитися з нашими рекомендаціями.

Особливості протизламних ролетних систем

Перш ніж розглянути основні вимоги до протизламних ролет, потрібно чітко зрозуміти, що жодна конструкція не може дати 100% захисту від спроб зловмисників проникнути в приміщення. Це стосується і вікон, і дверей, і навіть сейфів. Чим більший у конструкції клас стійкості до зламу, тим довше часу потрібно, щоб потрапити в приміщення. Тому максимальний захист вашого майна може забезпечити поєднання різних систем: починаючи від надійних вікон і дверей, закінчуючи протизламними ролетними чи іншими системами та різного роду сигналізаціями.

Головним критерієм протизламної ролети є відповідність класу зламостійкості. Він прописується в паспорті виробу. Рекомендується, щоб вибрана конструкція відповідала класу мінімум Р3-Р5. Саме такому параметру відповідають системи Alutech Security.

Будова протизламних ролет

Вироби серії Security від Alutech складаються з тих самих частин, що і звичайні антивандальні системи, змінюються лише їхні фізичні параметри. Так, вони мають полотно, короб, куди полотно змотується, та напрямні, якими воно ковзає. На ступінь міцності конструкції в цілому впливає кожен із цих елементів.

Полотно протизламної захисної ролети може складатися з екструдованого алюмінієвого профілю, посиленого ребром жорсткості, або з пінозапоненого профілю. Останній відрізняється від звичайних ролетних систем тим, що використовується пінний наповнювач підвищеної твердості. Це забезпечує полотну достатню стійкість до навантажень.

Напрямні в конструкції також повинні бути посилені. Вони відрізняються від звичайних антивандальних систем збільшеними розмірами та товщиною металевої стінки. Завдяки цьому стає набагато складніше її пошкодити.

Також слід звернути увагу на вибір бокових кришок, короба та механізму керування самою конструкцією.

Існує дуже багато різних видів профільних систем, що використовуються у виготовленні захисних ролет. Щоб придбати конструкцію, яка буде забезпечувати максимальний захист, важливо забезпечити комплексне поєднання стійких до зламу елементів.

Яку ролету обрати?

Найважливішим критерієм у протизламних системах є відповідність стандарту чи класу безпеки. Тому вимагайте, щоб ця інформація була прописана в паспорті виробу.

Вибрати оптимальний варіант захисної ролети вам допоможуть менеджери нашої компанії. Також у нашому офісі ви можете оцінити особливості як усієї конструкції, так і окремих її елементів. Для цього у нас є відповідні зразки у виставковому залі. Щоб перейти у розділ із ролетними системами, натисніть на посилання.

ТОВ “ТЕХНО ДІМ ПЛЮС”
0 800 303 309
(безкоштовні дзвінки)

Розрахувати
вартiсть