Для чого встановлювати захисні ролети на вікна

Захисні ролети 3

Захисні алюмінієві ролети донедавна асоціювалися лише з вітринами магазинів. Сьогодні ситуація змінюється, і ми все частіше можемо бачити їх на вікнах приватних будинків і навіть багатоповерхівок.

Які вигоди дають віконні захисні ролети своїм власникам? Про це ми вам розповімо далі.

Віконні захисні ролети: інвестиція у комфорт і безпеку

Алюмінієві ролети на вікнах виконують чотири основні функції:

  • теплоізоляційну — втрати тепла з опущеним полотном зменшуються до 30% взимку, а влітку приміщення нагрівається до 70% менше;
  • шумоізоляційну — опущене полотно приглушує рівень звуку з-надвору на 10 дБ;
  • захист від негоди — ролети серії Prestige від Alutech витримують навантаження до 850 Па, що відповідає силі вітру 37 м/с; також полотно захищає від граду;
  • протизламну — залежно від серії, ролетні конструкції мають клас захисту від Р1 (серія Prestige) до Р5 (серія Security); ця функція детальніше описана тут.

Віконні алюмінієві ролети повністю або частково блокують прямі сонячні промені: для цього використовують суцільні або перфоровані профілі. Також існують вироби, конструкція яких містить ролетну протимоскітну сітку, що працює незалежно від основного полотна. Усе це дозволяє створити комфортні умови в приміщенні.

Естетичний зовнішній вигляд

Захисні алюмінієві ролети створюють сучасний образ вашого дому. Палітра налічує більше 19 кольорів, у тому числі в асортименті є варіанти зі структурою дерева.

Вигляд ролетного короба органічно поєднується з екстер’єром будівлі та акуратно його доповнює. В асортименті доступні 4 види зовнішніх коробів:

  • зі зрізом 45°;
  • зі зрізом 20°;
  • круглі;
  • напівкруглі.

Також заслуговує на увагу вбудований короб, який повністю захований за фасадом будівлі. З боку це виглядає так, ніби ролетне полотно опускається зі стіни дому. Такий короб має спеціальну ревізійну кришку, яка дозволяє проводити роботи з обслуговування виробу без втручання у конструкцію фасаду.

Захисні алюмінієві ролети на вікнах здатні створити комфортні умови у вашому домі, а також убезпечити майно в будинку від посягань сторонніх людей. Щоб перейти в розділ із продуктами Alutech ролетної групи, натисніть тут.

ТОВ “ТЕХНО ДІМ ПЛЮС”
0 800 303 309
(безкоштовні дзвінки)

Розрахувати
вартiсть