Курс: 30.05.2023

1 EUR
30 UAH

Розширення асортименту автоматики: мотори FAAC

Ми постійно працюємо над удосконаленням переліку продуктів, які пропонуємо для своїх клієнтів. Нещодавно розширили асортимент гаражних воріт, додавши до нього конструкції польського виробника Вішньовскі. Зараз черга дійшла до автоматики. Відтепер у нашій компанії ви можете замовити мотори FAAC — провідного виробника систем автоматизації доступу у світі.

Коротко про виробника FAAC

Головний офіс FAAC Technologies розташований у Болоньї, Італія. Усього до комерційного об’єднання входить 53 різних компаній на 5 континентах, де працює понад 3600 людей.

На ринку виробник присутній понад 50 років. За цей час здобув чимало досвіду у сфері автоматизації воріт, парковок та налаштуванні систем доступу як для приватних, так і комерційних користувачів.

Власні напрацювання дозволили створити імідж компанії як інноватора: за нею числиться понад 74 запатентовані розробки.

В Україні продукцію FAAC реалізує ряд компаній уже протягом тривалого часу. Мотори встигли зарекомендувати себе з позитивного боку не лише серед монтажних організацій, а й безпосередніх користувачів виробів.

Які мотори FAAC з’явилися в нашому асортименті

Ми розширили лінійку відсувних та розпашних екземплярів автоматики. Відтепер у нас можна замовити:

  • електропривід для відкатних воріт вагою до 500 кг моделі 740
  • у цій же категорії інший привід — модель 741 для полотна вагою до 900 кг
  • розпашна автоматика Genius G-BAT 400 (торгова марка належить італійському виробникові)

Познайомимось із вищенаведеними моторами ближче, з’ясуємо їхні технічні характеристики та для яких конструкцій вони підходять найкраще.

FAAC 740

Відсувний електропривід 740 — універсальне рішення для воріт більшості домашніх господарств. Модель здатна працювати з полотном вагою до 500 кг, живиться від стандартної напруги в мережі 230 В та споживає 350 Вт/год. Рушійне зусилля мотора становить 18 Н∙м. Тип інтенсивності експлуатації — S3 30%, тобто для нормального охолодження системи час роботи не повинен перевищувати 30% від тривалості всього циклу. Останній починається зі старту одного відкривання воріт і закінчується початком наступного відкривання.

Так виглядають відсувні мотори FAAC 740
Так виглядають відсувні мотори FAAC 740

Швидкість руху полотна становить 12 м/хв. Кінцеві вимикачі в електроприводі — магнітні, що дозволяє уникнути проблем із роботою автоматичних воріт у зимовий період. Інформація під час програмування відображається на дисплеї блоку керування, що суттєво спрощує процес і зменшує його тривалість.

Корпус пристрою має захист від вологи та пилу рівня IP44, тобто запобігає потраплянню дрібних частинок діаметром понад 1 мм, а також води при потраплянні її у вигляді струменя з різних напрямків. У зв’язку з цим рекомендується не встановлювати мотор у місцях, де можливе підтоплення. Діапазон робочої температури навколишнього середовища становить від мінус 20 до +50°С.

Модель 740 від FAAC підійде для більшості воріт приватних осель, де вага полотна рідко перевищує 500 кг.

Потужності мотора, а також інтенсивності його роботи цілком вистачає для стандартного побутового використання.

Відсувна автоматика FAAC 741

Електропривід моделі 741 має небагато відмінностей від попереднього пристрою. Якщо коротко, то це — його потужніша версія, призначена для роботи з полотнами вагою до 900 кг. Більша потужність — 500 Вт — означає також сильніший крутний момент — 24 Н∙м.

Мотори FAAC 741 візуально схожі з моделями 740
Мотори FAAC 741 візуально схожі з моделями 740

Інша важлива різниця — циклічність роботи приводу. На відміну від попереднього пристрою, мотори FAAC 741 витримують інтенсивність експлуатації S3 40%, тобто час роботи становить 40% від загальної тривалості циклу.

Ця відсувна автоматика зацікавить власників важких кованих воріт або конструкцій великих розмірів. Також їх можна використовувати на комерційних об’єктах, де вимагається більша стійкість до перегрівання, але де немає потреби у швидкісному відкриванні полотна.

Розпашні мотори Genius G-BAT 400

У нашій лінійці автоматики для розпашних воріт новинкою є мотори Genius G-BAT 400. Вони не є продуктами безпосередньо виробництва компанії FAAC, але ця торгова марка належить останній. Тому контроль за якістю виготовлення повністю встановлюється за материнською організацією.

Електроприводи Genius G-BAT 400 на розпашних воротах
Електроприводи Genius G-BAT 400 на розпашних воротах

Що стосується технічних характеристик, то пара електроприводів розрахована на роботу зі стулками максимальною шириною 4 м. Зусилля мотора становить 3500 Н. Проте ці параметри слід коригувати на створення спротиву вітровому навантаженню та враховувати ступінь зашиття полотна. При суцільному зашитті спротив вітру має найвище значення, а отже потребуватиме більшого зусилля для відкривання.

Щоб переконатися у відповідності пристрою до ваших в’їзних воріт, рекомендуємо ознайомитися з інструкцією, яку ви знайдете на нашому сайті. Якщо у вас виникнуть сумніви щодо сумісності або труднощі при підборі моделі, зверніться за консультацією до наших менеджерів.

Як можна зробити замовлення

Усі мотори FAAC на сайті постійно наявні на нашому складі. Щоб зробити замовлення, достатньо заповнити будь-яку заявку зворотного зв’язку, і ми зателефонуємо вам протягом години у робочий час. Також ви можете зв’язатися з нами напряму через номер телефону у розділі з контактами. Крім того, чекаємо вас на нашому офісі в Івано-Франківську.

ТОВ “ТЕХНО ДІМ ПЛЮС”
0 800 303 309
(безкоштовні дзвінки)

Розрахувати
вартiсть