Scorpio: нова модель автоматики для розпашних воріт від Alutech

Автоматика для распашных ворот Scorpio

В асортименті нашої компанії «Техно Дім» поповнення: телескопічна автоматика для розпашних воріт Scorpio SC-3000SKIT і SC-3000SKIT-N від Alutech. Нові моделі моторів призначені для керування невеликими створками максимальною шириною до 3 м та вагою до 350 кг.

Чим особлива автоматика для розпашних воріт Scorpio?

Автоматика Scorpio від Alutech має особливий мінімалістичний дизайн, а на корпусі міститься LED-підсвітка. Таким чином, у темну пору доби експлуатація воріт стає ще більш безпечною.

Мотори мають удосконалену систему електромеханічних кінцевих вимикачів замість механічних, які присутні в більшості моделей автоматики для розпашних воріт. Це дозволяє зменшити навантаження на ходову частину приводу та сам електродвигун, що подовжує термін їхньої експлуатації.

Традиційно для своїх моделей, компанія Alutech передбачила можливість роботи моторів Scorpio в температурному діапазоні від -30 до +65°С. Також електродвигун може без проблем працювати під час коливань напруги від 160 до 270 В, що є типовим для нашої системи електромереж.

Модифікації Scorpio SC-3000SKIT і SC-3000SKIT-N

Автоматика Scorpio від Alutech пропонується у двох варіантах:

  • модель SC-3000SKIT постачається з блоком керування CUSD-1 (без пультів дистанційного керування в комплекті);
  • модель SC-3000SKIT-N містить у комплекті блок керування CU-AM (з 2 пультами дистанційного керування AT-4N).
Зовнішній вигляд блоків керування автоматикою Alutech Scorpio

Представлені вище блоки керування відрізняються між собою рядом додаткових функцій. Так, до CU-AM, на відміну від CUSD-1, окрім електрозамка, фотоелементів і сигнальної лампи, можливо підключити елементи зовнішнього освітлення та двосторонній світлофор. Також перший блок має суттєво більше додаткових функцій програмування, наприклад, автоматичне налаштування кінцевих вимикачів, індивідуальне налаштування часу роботи приводів, розгін під час початку руху та багато інших. Більш детальну інформацію про додаткові функції блоків керування ви можете дізнатися з інструкції користувача або зв’язавшись із нашими менеджерами.

Де можна придбати автоматику для розпашних воріт Scorpio в Івано-Франківську?

Мотори Alutech Scorpio вже наявні на нашому складі в Івано-Франківську. Замовити їх ви можете, зв’язавшись із нашими менеджерами або залишивши заявку в розділі «Автоматика».

ТОВ “ТЕХНО ДІМ ПЛЮС”
0 800 303 309
(безкоштовні дзвінки)

Розрахувати
вартiсть