Курс: 29.11.2021

1 EUR
30 UAH

Сендвіч-панель в автоматичних гаражних воротах

Підйомні гаражні ворота, полотно яких складається з секцій, заслуговують особливу увагу не лише через привабливий зовнішній вигляд. Їх характеризує високий рівень герметичності та теплозбереження. Остання завдячує тому, що частиною конструкції є сендвіч-панель в автоматичних гаражних воротах. Які ж особливості, переваги та недоліки цього матеріалу?

Будова сендвіч-панелі гаражних воріт

Хоча всі сендвіч-панелі схожі у своїй структурі, все ж деталі надають унікальності виробам кожного виробника. Панелі, що використовуються в секційних воротах Alutech, мають композитну структуру. З обох боків знаходиться лист сталі, а всередині — полімерний пінний наповнювач — поліуретан.

Структура, яку має сендвіч-панель в автоматичних гаражних воротах
Структура, яку має сендвіч-панель в автоматичних гаражних воротах

Надійний захист від корозії металу забезпечує шар цинку товщиною 16 мкм, який наносять як із внутрішнього, так із зовнішнього боку. Товщина листів у секціях залежить від форми поверхні: у гладеньких варіантах без структури вона становить 0,5 мм, а у виробах із тисненням woodgrain — 0,4 мм. Зменшення товщини останньої пояснюється наявністю рельєфної форми, яка виконує роль невеликих ребер жорсткості.

Незважаючи на те, що метал огортає панель з обох сторін, насправді це — суцільний лист сталі. У місці зустрічі його двох протилежних кінців кріпляться шурупами завіси та кронштейни. Це забезпечує надійне замикання листа, гарантуючи цілісність структури всієї секції для гаражних воріт.

Щоб забезпечити міцне зчеплення пінополіуретану до металу, внутрішня поверхня останнього обробляється спеціальним адгезивним лаком. Завдяки цьому панель не втрачає форму та не розшаровується з часом чи під час інтенсивного використання.

Зовні метал у сендвіч-панелі для гаражних воріт оброблена, крім згаданого вище шару цинку, ґрунтуванням товщиною 14-16 мкм. Воно покликане забезпечити надійне зчеплення з фінішним поліуретановим покриттям, товщина якого становить 20-25 мкм.

Поєднання різних технологій обробки поверхні дозволяє створити полотно для воріт у гараж, яке зберігатиме ідеальний зовнішній вигляд та заводські функціональні характеристики. Гарантія, що на секціях Alutech не з’являться сліди наскрізної корозії, становить 10 років.

Теплоізоляційні властивості секції для гаражних воріт

Високий рівень збереження тепла конструкціями виробництва Alutech можна пояснити двома особливостями:

 • товщиною панелі, яка залежно від серії буде становити 40 або 45 мм;
 • наявністю еластичного EPDM ущільнювача на стику секцій.

Значна частка теплоізоляції воріт припадає саме на пінний поліуретановий наповнювач. Коефіцієнт спротиву теплопередачі в панелі товщиною 40 мм становить 0,74 м²⋅C°/Вт. Такий показник демонструє цегляна стіна завтовшки 55 см. У полотнах серії Alutech PRESTIGE передача тепла ще слабша: вищезгаданий коефіцієнт для них становить аж 1,00 м²⋅C°/Вт. Аналогічна теплоізоляція цегляної стіни товщиною 60 см.

На стику двох секцій присутній EPDM ущільнювач
На стику двох секцій присутній EPDM ущільнювач

Ущільнювач у місці стику однієї секції для гаражних воріт до іншої також перешкоджає втратам тепла. Він виготовлений з EPDM матеріалу — етиленпропіленового каучуку — який зберігає еластичність за температури від -50°C до +45°С. Завдяки цьому досягається щільне прилягання до панелі за будь-яких кліматичних умов. Крім того, вся конструкція також характеризується високим рівнем герметичності завдяки наявності на всьому її периметру додаткових ущільнювачів.

Безпека при користуванні воротами із секцій

Сендвіч-панель в автоматичних гаражних воротах Alutech є важкозаймистим будівельним матеріалом, і відноситься до класу В1 за ступенем можливості загоряння. Крім того, пінний поліуретан, що входить до складу виробу, характеризується помірною здатністю до димоутворення (відповідає класу Д2).

Форма самих панелей розроблена таким чином, щоб уможливити надійну фіксацію їх одна в одній. Однак вона також виключає можливість защемлення пальців, що підвищує рівень безпеки під час користуванням виробами з таких секцій.

Самі ж гаражні ворота характеризуються високим рівнем вітрової стійкості. Також в конструкціях втілена велика кількість інших заходів, спрямованих на безпечне користування за різних умов.

Види та палітра кольорів сендвіч-панелі гаражних воріт

Іншою привабливою особливістю секційних конструкцій є можливість зробити вигляд полотна сучасним та індивідуальним. Для вибору доступно понад 10 варіантів стандартних кольорів, а також до 3 видів структури дерева: золотий дуб, темний дуб та вишня. Крім того, за окремим запитом поверхню можна пофарбувати в будь-який колір за шкалою RAL.

Стандартний набір кольорів полотна
Стандартний набір кольорів полотна
Окремо слід зазначити, що на секції для гаражних воріт Alutech PRESTIGE можна нанести індивідуальний малюнок або унікальну текстуру. Це допоможе зробити дизайн вашого дому насправді оригінальним та вишуканим.

Поверхня металу кожної секції може мати два види текстури: woodgrain, тобто імітація дерева, та бути гладенькою.

Щодо асортименту самих панелей, то їх є 5 видів:

 • S-гофр — вузькі смуги, відстань між якими становить 125 мм;
 • M-гофр — відстань між горизонтальними лініями може бути 250 або 312,5 мм;
 • L-гофр — смуги лише на стиках самих секцій;
 • Мікрохвиля — текстура якої нагадує дрібні горизонтальні хвильки, паралельні між собою;
 • Фільонка — ще її називають тафлею або шоколадкою, — декорування у вигляді тиснених прямокутників.
Основні види панелей: фільонка, S-гофр, М-гофр, L-гофр
Основні види панелей: фільонка, S-гофр, М-гофр, L-гофр

Кожна із секцій має власний набір доступних стандартних кольорів. Ознайомитися з ними можна на нашому сайті або завітавши на офіс в м. Івано-Франківську на вулиці Довженка 21б.

Переваги та недоліки, які має сендвіч-панель гаражних воріт

Як ми вже з’ясували вище, секції у воротах мають такі основні переваги:

 • забезпечують високий рівень теплоізоляції;
 • дають усій конструкції міцність та стійкість до значного вітрового навантаження;
 • вироби з них безпечні в користуванні;
 • мають велику палітру стандартних кольорів, а також можливість замовити індивідуальні варіанти фарбування полотна.

До недоліків, які має сендвіч-панель для гаражних воріт, ціна буде відноситися в першу чергу. Фактично, вартість більшої половини конструкції формує саме полотно із секцій. Також, незважаючи на доволі значну стійкість полімерного покриття до зносу, його можна пошкодити фізично. Після цього подряпину найкраще акуратно замалювати спеціальним коректором. При використанні фарби, наприклад автомобільної чи універсальної з балончика, можна легко помилитися відтінком, навіть якщо колір номенклатурно буде збігатися.

Які секційні ворота є в нашому асортименті

Ми пропонуємо вам продукцію виробництва білоруського заводу Alutech, офіційним представником якого в Івано-Франківську та області є наша компанія. На гаражні підйомні ворота діє офіційна гарантія 3 роки, а їх монтаж виконують професійні та сертифіковані майстри.

Сендвіч панель в автоматичних воротах Alutech дозволить вам надати дому та гаражеві сучасний вигляд, а також суттєво покращити рівень теплозбереження в оселі. Щоб замовити прорахунок виробу потрібних розмірів, заповніть будь-яку форму зворотного зв’язку на сайті.

ТОВ “ТЕХНО ДІМ ПЛЮС”
0 800 303 309
(безкоштовні дзвінки)

Розрахувати
вартiсть