Сендвіч панелі секційних воріт: з чого складаються і як зберігають тепло

Гаражні ворота Фільонка

Сендвіч панелі секційних воріт у найбільшій мірі визначає рівень теплоізоляції останніх. Це у підсумку впливає на тепловтрати в гаражі та будинку в цілому. У цій статті ми розповімо про будову та властивості сендвіч панелей воріт Alutech, а також які їх види існують.

Будова сендвіч панелі секційних воріт

Чому саме «сендвіч панелі»? Уся справа в їхній структурі, а саме — наявності «серединки» зі спіненого поліуретану та оболонки зі сталевого листа (рисунок 1).

Рисунок 1. Структура сендвіч панелі секційних воріт Alutech

Пінополіуретан — чудовий матеріал для теплоізоляції. Завдяки наявності мікроскопічних бульбашок із сумішшю газів, а також тонким стінкам таких бульбашок, передача тепла відбувається надзвичайно повільно.Також ця речовина після затвердіння має високу щільність та добре тримає форму.

Спінений поліуретан швидко руйнується під дією ультрафіолетового випромінювання. Саме тому конструкція полотна воріт Alutech не передбачає ділянок відкритого пінополіуретану, що піддаються дії прямих сонячних променів. Що стосується пожежної безпеки, то сендвіч панелі за ступенем займистості відповідають класу В1 — важкозаймисті будівельні матеріали, з помірною здатністю до димоутворення (клас Д2).

Сталеві листи сендвіч панелей мають товщину 0,4 мм для виробів із тисненням woodgrain і 0,5 мм для виробів із гладенькою поверхнею. Сам лист обробляють для покращення його характеристик і підвищення стійкості до впливу зовнішнього середовища. Після повної обробки на ньому присутні такі покриття:

  • із внутрішнього боку — шар цинку для підвищення стійкості до корозії (16 мкм) та шар адгезійного лаку для покращення зчеплення зі спіненим поліуретаном (товщина 12 мкм);
  • із зовнішнього боку — шар цинку для надання протикорозійних властивостей (16 мкм), ґрунтове покриття (14-16 мкм) — для покращення зчеплення з поліуретановим фарбуванням, товщина шару якого — 20-25 мкм.

Виробник секційних воріт Alutech надає гарантію на 10 років, що на металі не з’являться сліди наскрізної корозії.

Від чого залежить рівень теплоізоляції сендвіч панелей Alutech

Ступінь теплоізоляції в першу чергу залежить від товщини панелей. Їх використовують два типи, залежно від серії воріт Alutech:

  • панель товщиною 45 мм (серії воріт Prestige та ProPlus);
  • панель товщиною 40 мм (серії воріт Trend та ProTrend).

Коефіцієнт спротиву теплопередачі першої становить 1,0 м²⋅C°/Вт. Такий же показник має цегляна стіна товщиною 60 см. У панелей товщиною 40 мм цей параметр становить 0,74 м²⋅C°/Вт (аналогічно цегляній стіні товщиною 55 см).

Щоб звести втрати тепла до мінімуму, на стику панелей між собою використовується еластичний EPDM ущільнювач.

Види сендвіч панелей

Як ми вже зазначили вище, в асортименті виробника секційних воріт Alutech є два типи сендвіч панелей, які відрізняються товщиною. Однак, залежно від вигляду поверхні металу, панелі можуть бути з гладеньким покриттям (без рельєфного тиснення) та з імітацією структури дерева (woodgrain).

Також панелі можуть відрізнятися між собою візуально. Наша компанія «Техно Дім» пропонує вам на вибір ворота Alutech з таких сендвіч панелей (рисунок 2):

  • горизонтальні смуги: S, M, L-гофри;
  • тафльовані ворота («фільонка»);
  • мікрохвиля.
Рисунок 2. Види візерунків на сендвіч панелях Alutech

Придбати ворота з перелічених вище полотен ви можете у нашій компанії «Техно Дім», що в Івано-Франківську на вулиці Довженка, 21б. Щоб перейти у розділ гаражних воріт, натисніть на посилання.

ТОВ “ТЕХНО ДІМ ПЛЮС”
0 800 303 309
(безкоштовні дзвінки)

Розрахувати
вартiсть