Курс: 01.02.2023

1 EUR
30 UAH

Шлагбаум — основа автоматичної парковки

Шлагбаум - основа автоматичноъ парковки-min

Автоматичний шлагбаум — дуже зручний і поширений пристрій для обмеження в’їзду на територію. Це може бути як паркувальний майданчик чи гаражний кооператив, так і вулиця чи навіть частина житлового району.

У цій статті ми допоможемо вам розібратися з принципом роботи, основними складовими, комплектацією шлагбаума, а також загальною інформацією щодо його монтажу.

Будова та комплектація автоматичного шлагбаума

Двома основними складовими пристрою є тумба та стріла. У тумбі містяться всі основні компоненти: електромеханічний чи гідравлічний привід, балансувальна пружина, редуктор та автоматика — блок керування. Стріла виконує роль обмежувача трафіку і може рухатися як у вертикальній площині, так і горизонтальній.

Сучасні автоматичні шлагбауми оснащені редукторами та приводами, що розраховані на значні навантаження. Це й не дивно, адже сама природа їх застосування вимагає досить інтенсивної роботи. При виборі потрібної вам моделі обов’язково звертайте увагу на циклічність користування, розрахункову кількість підйомів та опускання, а також на швидкість руху стріли.

Стріла сучасних моделей розрахована на рух у вертикальній площині. Зазвичай це — суцільна планка, виготовлена з легких металів (сплавів алюмінію), проте бувають й інші варіанти виконання. Для деяких потреб, наприклад у підземних чи багаторівневих паркінгах, використовуються моделі зі складною стрілою. Стандартна її довжина коливається від 4 до 6 м. У разі потреби, її можна скоротити, проте цим повинна займатися спеціалізована бригада майстрів, адже після цієї процедури потрібно відкоригувати балансування пружини.

Стріла довжиною понад 2,5 м повинна бути обладнана опорою, щоб зменшити навантаження з балансувального механізму та редуктора. Самі опори бувають двох видів: рухомі та стаціонарні. Перші використовуються зі стрілами довжиною 2,5-5 м, вони піднімаються та опускаються разом зі стрілою. Стаціонарна опора встановлюється для пристроїв з довжиною стріли понад 5 м.

Більшість сучасних автоматичних шлагбаумів приводяться в рух за допомогою пульта дистанційного керування (ДК). Однак існує чимало інших варіантів: зі стаціонарної кнопки, через магнітні зчитувачі, сканери номерних знаків автомобілів, дзвінок із мобільного телефону на певний номер, через магнітну (індукційну) петлю тощо.

Додатковими аксесуарами для роботи шлагбаума можуть бути:

  • антена для посилення радіусу прийому сигналу пульта ДК;
  • світловідбивачі;
  • світлофор;
  • зовнішній радіоприймач;
  • сигнальна лампа;
  • фотоелементи та ін.

Які саме додаткові аксесуари вибирати, залежить від конкретного об’єкту. Сформувати оптимальний список необхідних елементів вам допоможуть менеджери нашої компанії.

Монтаж шлагбаума

Тумба встановлюється на підготовлену бетонну опору. У ній заздалегідь залишають металеві кріплення. Крім цього, підводять кабелі від фотоелементів, сигнальної лампи чи інших аксесуарів, які передбачаються проєктом, а також живлення самого пристрою. Електричні проводи слід поміщати у трубку, що дозволить зменшити навантаження на них, а також замінити їх у разі потреби. Детальну інформацію про те, як підготувати опору для встановлення шлагбауму, вам підкажуть наші менеджери.

Зазвичай на об’єктах встановлюють лише один шлагбаум на в’їзд і виїзд із території. Однак у разі потреби два пристрої можна встановити поряд і навіть налаштувати їх на синхронну роботу — так можна обмежити рух на достатньо широкій проїзній частині (переважно 7-12 м).

Який автоматичний шлагбаум придбати?

Сьогодні на ринку існує чимало виробників, які пропонують широкий асортимент моделей. Кожна з них може відрізнятися ціною, функціоналом, блоком керування та можливістю підключити до нього певного роду аксесуари (наприклад, магнітну петлю чи світлофор). Важливе значення має також надійність роботи всієї системи та термін гарантії, який надає виробник.

Ми пропонуємо вам автоматичні шлагбауми торгових марок, у якості яких переконалися самі. У нашому асортименті ви знайдете вироби італійської компанії Comunello (серія Limit), а також торгових марок Alutech (серія Bravo) та An-Motors (серія ASB6000). Детальнішу інформацію про кожен із продуктів ви можете отримати, зателефонувавши до нас або залишивши заявку на сайті. Щоб перейти в розділ із переліком моделей, натисніть на посилання.

ТОВ “ТЕХНО ДІМ ПЛЮС”
0 800 303 309
(безкоштовні дзвінки)

Розрахувати
вартiсть