Курс: 04.10.2022

1 EUR
30 UAH

Ворота з хвірткою: варіанти конструкцій

В умовах обмеженого простору для в’їзду на подвір’я чи невеликого розміру останнього ворота з хвірткою, вже вбудованою в полотно, може стати справжнім рятівним колом. Тим паче, що сучасні методи обробки металу дозволяють зробити вироби акуратними та з привабливим виглядом. Які переваги таких видів конструкцій?

Яку краще хвіртку обрати: в полотні чи встановлену окремо?

Відповісти на це запитання дозволить розгляд конкретної ситуації на об’єкті. Як ми написали вище, якщо розмір заїзду в двір невеликий, дозволити собі окремо встановлені дверцята на подвір’я може стати зайвою розкішшю. Проте це не означає, що це єдина умова для такого рішення. Іноді вбудоване розташування хвіртки можна використовувати, якщо на подвір’я є більше одного заїзду.

«Класичне» розташування окремо встановлених дверцят можна використати для парадного боку подвір’я, а вбудовану конструкцію для резервного заїзду.

Ворота з хвірткою, вбудованою в полотні, можна зустріти в розпашних і відсувних виробах. Для кожного з варіантів характерні свої переваги та недоліки, які розглянемо далі.

Плюси та мінуси вбудованих у полотно дверцят

До основних переваг комбінованих виробів можна віднести:

 • простіші підготовчі роботи до монтажу, а саме — немає необхідності готувати ще один стовпець для кріплення хвіртки
 • економія простору для заїзду на подвір’я. Як наслідок, його можна зробити більш широким і використовувати пішоходами і транспортними засобами
 • невелика економія на матеріалах

Разом із тим інтегровані дверцята мають ряд недоліків:

 • складніша будова всього виробу, що потребує більшої кваліфікації для його виготовлення
 • відсутність можливості встановити електрозамок через складність провести електричні кабелі в рухомому полотні воріт (особливо у відкатних системах)
 • через наявність у каркасі рамки, висота вбудованих дверцят обмежена, а внизу завжди знаходитиметься поріг
 • крім обмеження по висоті, такого типу дверцята не можуть бути дуже широкими, оскільки їх значно складніше вбудувати в полотно
 • у відкатних системах доводиться встановлювати всю конструкцію на дещо більшій відстані, ніж із суцільним полотном, через наявність ручки у дверцятах. Якщо цього не зробити, остання впиратиметься в стовпчик при відкриванні
 • необхідність використовувати власний каркас для дверцят всередині полотна воріт може вплинути на загальний зовнішній вигляд
Ворота з хвірткою, вбудованою в полотні
Ворота з хвірткою, вбудованою в полотні

Отже, наявні переваги та обмеження, що мають інтегровані ворота з хвірткою, роблять ідеальним використання такої системи для іншого, окрім парадного, в’їзду на подвір’я. У той час як виправданням для основного заїзду буде вкрай обмежений простір.

Переваги та недоліки «класичної» схеми розташування дверцят

На відміну від попереднього типу, розташування дверцят окремо має наступні переваги:

 • їхня загальна конструкція простіша
 • відсутність обмежень у розмірах виробу
 • можливість підключити електромеханічний замок і приєднати його до домофонної системи
 • ручка може бути будь-якого розміру та форми
 • на загальний візерунок воріт і дверцят не впливають жодні сторонні елементи

Однак, окреме розташування має і певні незручності. А саме:

 • щоб встановити вироби таким чином, необхідно мати більше простору на подвір’ї
 • потреба використовувати дещо більше матеріалів
 • необхідно встановлювати додатковий стовпчик
Розташування дверцят окремо від конструкції
Розташування дверцят окремо від конструкції

У підсумку ми отримуємо більш надійну конструкцію, яку простіше виготовити і користуватися яким зручніше. ОТже, ворота з хвірткою, окремо встановленою від полотна, вигідно використовувати в умовах більшого простору та для парадного в’їзду.

Від чого залежить ціна на ворота з хвірткою

Вище ми згадували про невелику економію матеріалів для зашивки полотна в інтегрованих системах воріт і дверцят. Проте комбінований варіант буде коштувати дещо дорожче, ніж якщо брати вироби аналогічних розмірів, встановлених окремо. Усе через підвищену складність робіт та необхідність використовувати додатковий метал для формування каркасу дверцят.

На ціну обидвох варіантів розташування дверцят додатково впливає:

 • матеріал, з якого зроблений каркас. Можна використовувати стандартну конструкційну сталь (як у всіх наших виробів), а можна виготовляти з алюмінієвого сплаву (як у серії Alutech PRESTIGE). Більшість елементів виробу з першого матеріалу виготовляються методом зварювання, у той час як другий є модульним і його за потреби можна розібрати;
 • тип зашиття. Профнастил — бюджетний варіант, який надає сучасного вигляду і в той же час стійкий до корозії та суцільними листами закриває велику площу. Інші варіанти, наприклад терасна дошка, металеві профілі «ранчо», «жалюзі», «день-ніч» та чимало інших, будуть дорожчими. Однак їхній вигляд дозволяє перетворити ворота на елегантне доповнення до екстер’єру всього дому;
 • підготовчі роботи: невелике полотно потребує менше часу та зусиль для підготовки до монтажу на відміну від великого та громіздкого;
 • наявність засобів автоматизації: моторів для відкатних чи розпашних воріт, електромеханічного замка для дверцят та інших аксесуарів.
Ціна полотна з художньою ковкою буде суттєво вищою за інші аналогічні варіанти
Ціна полотна з художньою ковкою буде суттєво вищою за інші аналогічні варіанти

Щоб озвучити підсумкову ціну на ворота з хвірткою, потрібно мати розміри та вибрати ескіз їхнього зовнішнього вигляду. Якщо ви знаєте ці параметри та маєте приклади виробів, що вам до вподоби, ми розрахуємо вартість через годину після вашого звернення в робочий час.

Які ворота з хвірткою ми можемо виготовити

У нас є власний цех для виробництва сталевих металоконструкцій. Це дозволяє комплексно підходити до створення потрібних вам виробів, адже так ми маємо змогу контролювати всі етапи: від створення ескізу до нанесення фінішного лакофарбового покриття.

Ми допоможемо вам із виробництвом:

 • розпашних і відсувних воріт
 • хвірток, у тому числі вбудованих у полотно
 • секцій огорожі
 • допоміжних елементів: стовпців, закладних рам, платформ для монтажу автоматики тощо

Вибрати бажаний зовнішній вигляд ваших майбутніх виробів можна в галереї нашого сайту чи звернувшись до менеджерів на офісі. Також ви можете знайти будь-який варіант полотна в інтернеті, і на основі наданого вами зображення ми створимо готову конструкцію.

Для захисту металевих поверхонь ми використовуємо атмосферостійку фарбу. Її наносимо на попередньо створене ґрунтове покриття для максимальної адгезії.

Щоб фарба розподілялася рівномірно та були відсутні сліди патьоків, ми використовуємо фарбопульт. Обидва шари створюємо в два етапи, що гарантує надійний захист від впливу зовнішніх факторів, наприклад опадів, сонячних променів, перепаду температури тощо. Фінішне покриття може бути в будь-якому кольорі за шкалою RAL.

Особливості конструкцій з алюмінію Alutech PRESTIGE

Крім наявності власного виробництва виробів з металу, ми також є офіційним представником білоруського заводу Alutech в Івано-Франківську та області. Тому в нашому асортименті є в’їзні вироби на подвір’я серії PRESTIGE. Їхня особливість у тому, що замість сталі використовується алюмінієвий сплав, а поверхня покривається порошковою фарбою.

Ворота з хвірткою та секціями огорожі Alutech PRESTIGE
Ворота з хвірткою та секціями огорожі Alutech PRESTIGE

Основною перевагою, що їх мають алюмінієві ворота з хвірткою та секції огорожі, є значно краща стійкість до корозії, порівняно зі сталевими аналогами. Останні потрібно періодично фарбувати, щоб захист завжди був на хорошому рівні, а також для відновлення привабливого зовнішнього вигляду. Алюмінієві вироби повторно фарбувати не потрібно, адже на поверхні металу не буде видно корозії. До того ж, порошкове покриття є значно стійкішим до впливу атмосфери і зберігає свої властивості до 20 років.

Ще однією особливістю порошкової фарби є її екологічність.

Під час експлуатації виробів із таким покриттям не виділяються леткі шкідливі речовини, наприклад, формальдегід. Крім того, цей вид фарби не сприяє утворенню смогового озону — одного з парникових газів.

Як можна отримати розрахунок

Щоб дізнатися ціну на потрібні вам металеві вироби, достатньо зв’язатися з нами за номерами, вказаними в розділі з контактами. Крім того, ви можете заповнити будь-яку форму зворотного зв’язку, і відповідальний працівник зв’яжеться з вами протягом однієї години в робочий час.

Після вашого замовлення, ворота з хвірткою, а також секції огорожі, будуть виготовлятися від 3 до 6 тижнів. Усе залежить від сезону та складності обраної конструкції. Коли вироби будуть готові, ми зателефонуємо і домовимось на зручну для вас дату монтажу.

ТОВ “ТЕХНО ДІМ ПЛЮС”
0 800 303 309
(безкоштовні дзвінки)

Розрахувати
вартiсть