Автоматичний шлагбаум: переваги та недоліки

Фото_шлагбаума

Існує чимало автоматичних пристроїв, які дозволяють обмежити рух транспортних засобів. Однак якщо потрібно зробити це швидко, то шлагбаум — саме те, що вам потрібно. У цій статті ми розглянемо його загальні переваги, а також оцінимо недоліки, що притаманні такому виробу.

Які переваги має автоматичний шлагбаум?

Як ми вже сказали вище, шлагбаум застосовується для обмеження руху транспортних засобів. Він складається з тумби, в якій розташовуються всі механізми, та стріли, що зазвичай має довжину 4-6 м (рідше більше 6 м). Більш детально про конструкцію ми говорили тут. До основних його переваг можна віднести:

  • висока швидкість обмеження руху транспортних засобів: більшість моделей опускають чи піднімають стрілу на 90° приблизно за 4-5 секунд, що дозволяє працювати в умовах інтенсивного руху та не створювати зайвих затримок трафіку;
  • висока інтенсивність роботи: шлагбауми мають інтенсивність роботи 70% і більше. Це означає, що пристрій може працювати 70% часу між початками двох циклів піднімання-опускання;
  • відносна компактність конструкції: незважаючи на загальну масу в межах 65 кг, шлагбаум займає зовсім небагато місця збоку від проїзду, не створюючи перешкод із піднятою стрілою;
  • відносна простота підготовки основи для монтажу: шлагбауму потрібна лише невелика бетонна основа з виведеними спеціальним чином кріпленнями та (бажано відразу) підведеними кабелями живлення;
  • більшість шлагбаумів мають вбудовані радіоприймачі та пам’ять достатнього об’єму для запису великої кількості пультів дистанційного керування (256 і більше). Це дозволяє зручно користуватися виробами для контролю в’їзду на приватну територію, наприклад, багатоповерхівки чи підприємства.

Шлагбауми можуть відрізнятися між собою, залежно від конкретного місця, де вони повинні бути встановлені. Так, для багаторівневих паркувальних майданчиків можуть використовуватися моделі зі складною стрілою. Це дозволяє ефективно перекривати широкий проїзд навіть в умовах відносно невисокої стелі.

Недоліки шлагбаумів

Поряд із перевагами, шлагбауми також мають і свої недоліки. Так, можна інколи побачити “постраждалі” стріли, щедро перемотані скотчем, внаслідок випадкового наїзду на них транспортним засобом. Річ у тім, що функція пристрою саме обмежувати проїзд, а не створювати загороджувальний бар’єр (ця роль належить болардам). При цьому заміна стріли може бути досить витратною справою.

Також сила, з якою опускається стріла, є достатньо великою. Незважаючи на наявність гумового демпфера, щоб уникнути невеликих пошкоджень автомобілів чи травмувань необережних пішоходів, рекомендуємо разом зі шлагбаумом установлювати також фотоелементи (датчики безпеки).

У нашому асортименті ви можете знайти шлагбауми торгових марок Alutech, An-Motors, а також вироби італійського заводу Comunello. Наші спеціалісти проведуть вичерпну консультацію та детально пояснять, як правильно підготувати бетонну основу для монтажу пристрою. Щоб ознайомитися з характеристиками різних моделей, перейдіть у розділ «Автоматика» за цим посиланням.

ТОВ “ТЕХНО ДІМ ПЛЮС”
0 800 303 309
(безкоштовні дзвінки)


Розрахувати
вартiсть