Курс: 01.02.2023

1 EUR
30 UAH

Виготовлення металевих воріт — обираємо постачальника

На перший погляд, виготовлення металевих воріт — процес доволі нескладний. Насправді ж у ньому закладено велику кількість технологій, технік та особливостей, які здатен врахувати лише досвідчений майстер. Як знайти спеціаліста, спроможного створити якісну металоконструкцію за адекватну ціну? Які критерії оцінки потрібно застосувати перед прийманням роботи підрядника? Про все це ви дізнаєтесь із тексту далі.

Визначаємося з типом конструкції

Перш ніж розпочати пошук майстрів, здатних виготовити та провести монтаж металевих воріт, потрібно визначитися з типом бажаної в’їзної конструкції. Найпоширенішими варіантами є:

 • відсувні
 • розпашні
 • ролетні

У відсувних металоконструкціях полотно відкочується вправо або вліво перпендикулярно до проїзду. Вони можуть бути консольного типу або з використанням ходових роликів, що рухаються вздовж напрямної. Перший варіант простіший в обслуговуванні, комфортніший у використанні та його доволі легко зробити автоматичним. Другий — має дещо нижчу вартість та потребує менше простору для відкривання, проте на нього практично неможливо встановити мотор.

Відсувні металеві ворота
Відсувні металеві ворота

Розпашні вироби зазвичай складаються з двох стулок однакового, рідше різних розмірів. Цей тип конструкції є найпоширенішим в Івано-Франківську та області, оскільки його можна встановити на абсолютній більшості територій приватних будинків. Розпашні полотна легко автоматизувати, однак вартість моторів буде дещо більшою за відкатні моделі.

В'їзні конструкції розпашного типу
В’їзні конструкції розпашного типу

Ролетні металоконструкції ідеально підходять для подвір’я із вкрай обмеженим простором або зі складним заїздом, оскільки полотно тут піднімається вгору. Таким чином немає значення скільки місця доступно навколо проїзду. Однак зворотна сторона такої переваги полягає в наявності фізичного обмеження висоти проїзду у вигляді короба. У ньому поміщаються механізми виробу та сюди ж ховається полотно під час відкривання.

Ролетні алюмінієві ворота
Ролетні алюмінієві ворота

На наш погляд ключовими параметрами для вибору типу конструкції є розмір подвір’я, складність заїзду та вимоги до зовнішнього вигляду.

Якщо територія поряд із проїздом у двір достатньо велика, можна обирати відсувне полотно. У разі наявності стандартного заїзду та відносно невеликого простору, доцільно обрати розпашні стулки. Якщо площа подвір’я доволі обмежена або наявний складний в’їзд, найкращим рішенням будуть ролетні вироби.

Щодо зовнішнього вигляду, то зашиття відсувних та розпашних варіантів можна виконати в будь-якому стилі. Це можуть бути як сучасні мінімалістичні металоконструкції з використанням профілів «Жалюзі» чи «Ранчо», так і класичні ковані вироби. Заповнення ролетного полотна можливо лише з використанням вузьких горизонтальних ламелей висотою 55-77 мм, асортимент кольорів яких доволі обмежений та зазвичай становить до 20 видів.

Шукаємо підрядника

Визначившись із типом в’їзної металоконструкції, можна розпочати пошуки майстра чи організації, здатних втілити задуманий проєкт у реальність. Ми рекомендуємо звертатися до спеціалістів, що знаходяться у вашому населеному пункті, в межах області чи на відстані, яка дозволяє оперативно приїхати на об’єкт. Адже якщо дистанція між вами буде дуже великою, це позначиться на підсумковій вартості виробу. Особливо це стосується доставки. Також ускладниться можливість сервісного обслуговування в майбутньому.

Перш ніж зупинитися на конкретному виробнику, рекомендуємо зробити попередній розрахунок вартості відповідно до орієнтовних розмірів і бажаного зовнішнього вигляду в декількох компаніях. Щоб оцінити професійність майстрів, бажано переглянути галерею виконаних робіт, ознайомитися з технологіями виготовлення та обладнання, яке буде використовуватися в процесі.

Перед подачею металоконструкції в роботу, варто детально обговорити матеріали, які будуть використовуватися. Перш за все це стосується:

 • металевого профілю для каркасу
 • характеристик матеріалу для зашиття
 • виробника і способу нанесення ґрунтового та фінішного шару фарби

Крім виготовлення металевих воріт, потрібно щоб підрядник міг провести контрольний замір та згодом доставку та встановлення готового виробу. Адже комплексний підхід дозволить заощадити ваш час і зусилля. А зняття замірів майстром перед подачею в роботу всієї конструкції дозволить уникнути непорозумінь під час її монтажу.

Майстри нашої компанії під час монтажу
Майстри нашої компанії під час монтажу

Виконання всіх робіт однією компанією додатково вигідно тим, що ви отримаєте від неї зобов’язання щодо гарантійного обслуговування.

Залежно від виробника, термін гарантії може становити від 1 року.

Як оцінити та прийняти виконану підрядником роботу

Загальну оцінку виконання спеціалістами роботи варто проводити, коли монтаж металевих воріт завершено. Так можна побачити, як відкриваються та закриваються стулки, а також звірити їхній зовнішній вигляд із погодженим ескізом.

Об'єкт після виготовлення металевих воріт і монтажу
Об’єкт після виготовлення металевих воріт і монтажу

Щоб процес прийняття роботи підрядником був більш структурований, пропонуємо проводити його за наступними критеріями:

 • Оцінка руху стулок. Під час відкривання та закривання повинні бути відсутні сторонні звуки: скрипіння, постукування чи потріскування. Полотна повинні відкриватися без особливих зусиль рівномірно на всьому шляху їхнього руху.
 • Огляд конструкції на наявність дефектів зварки. У першу чергу звертаємо увагу на відсутність тріщин на стиках профілів, особливо в каркасі. Також зварні шви мають бути без напливів та ретельно відшліфованими.
 • Оцінка якості лакофарбового покриття. На поверхні виробів мають бути відсутні вм’ятини, подряпини, сколи та потертості. Шар фарби повинен бути рівномірним на всій металоконструкції, а колір — однорідним без чергувань світлих і темних ділянок.
 • Порівняння проєктного зовнішнього вигляду полотна з фактичним. Тут звертаємо увагу на візерунок, розміщення профілів зашиття, колір виробу та інші особливості.
 • Перевірка роботи автоматики, якщо така встановлюється з воротами. Електропривід повинен працювати без ривків із помірним рівнем шуму, який не змінюється в ході руху стулки. Спрацювання автоматики після подачі команди на блок керування повинно бути миттєвим. Також варто перевірити роботу фотоелементів, сигнальної лампи та оцінити радіус дії радіосигналу пульта.

Якщо за підсумками огляду результат відповідає закріпленим домовленостям із підрядником, виконану роботу можна приймати. Для цього іноді підписують акт прийому-передачі, на якому фіксується запис про відсутність зауважень. У разі виникнення розбіжностей фактичного результату із затвердженим проєктом та специфікацією на замовлення, підрядник повинен виправити недоліки за свій кошт.

Особливості виготовлення металевих воріт на «Техно Домі»

Для виробництва металоконструкцій ми використовуємо лише професійне обладнання та інструменти. Усі операції виконуються на спеціалізованих столах із рівною поверхнею, тому жодних робіт «на коліні» не проводимо.

Порізку труб і профілів виконуємо на торцювальній пилі, завдяки чому кути завжди рівні та комплементарні між собою. Це дозволяє отримати міцне з’єднання після зварки та зменшити потребу у шліфувальних операціях.

Зварювання проводимо напівавтоматичним апаратом. Він дає змогу створити акуратний шов, який після шліфування годі буде відрізнити від звичайної поверхні металу. Жодних тріщин чи напливів зварки на нашій продукції немає.

Фарбування металу проводимо фарбопультом, завдяки чому наноситься тонкий, рівномірний, а головне — однорідний шар матеріалу. Спершу створюємо ґрунтове покриття. Після цього даємо два шари фінішної атмосферостійкої фарби. Це дозволяє захистити поверхню від впливу зовнішніх факторів та на багато років затримати появу наскрізної корозії.

Після монтажу майстри оцінюють роботу металоконструкції. Для відсувного полотна перевіряється легкість та рівномірність руху вздовж напрямної балки. Для розпашного — відсутність потріскувань під час обертання стулки на завісах.

Автоматику встановлюємо тоді, коли ворота працюють у ручному режимі. Розпашні мотори можна фіксувати безпосередньо до стулки в місці, де заздалегідь було закладено міцний профіль. Адже зусилля електропривода може пошкодити трубу невеликих розмірів. До відсувного полотна кріпимо зубчасту рейку та монтуємо автоматику.

Професійне виготовлення металевих воріт гарантує відмінний зовнішній вигляд конструкції
Професійне виготовлення металевих воріт гарантує відмінний зовнішній вигляд конструкції

Коли мотори встановлені та зафіксовані, проводимо програмування їхньої роботи. Особливості цього процесу залежать від обраної моделі електропривода. Після цього записуємо в пам’яті автоматики пульти дистанційного керування або під’єднуємо зовнішній блок для контролювання пристрою через смартфон.

У кінці всіх робіт запрошуємо власника чи відповідальну за об’єкт особу переконатися в якості виконаної роботи. У разі відсутності зауважень, заповнюємо гарантійний талон на вироби — ворота та автоматику — в якому ставимо печатку та підписи відповідальних за монтаж осіб. Якщо присутні обґрунтовані зауваження щодо роботи полотна чи розбіжності із затвердженим проєктом, ми виправимо їх за власний кошт.

Як замовити виробництво та монтаж металевих воріт

Щоб замовити виготовлення металевих воріт та їхнє встановлення, достатньо заповнити будь-яку заявку зворотного зв’язку на нашому сайті. Після цього ми зв’яжемося з вами протягом однієї години в робочий час. Також ви можете зателефонувати нам за вказаними на веб-сторінках номерами телефонів. Для зв’язку з менеджерами доступний онлайн чат і комунікація в месенджерах: Viber, Telegram. Крім того, ви можете написати нам у соціальних мережах Instagram та Facebook.

ТОВ “ТЕХНО ДІМ ПЛЮС”
0 800 303 309
(безкоштовні дзвінки)

Розрахувати
вартiсть