Курс: 01.02.2023

1 EUR
30 UAH

Виробники гаражних воріт: хто найкращий?

Виробники гаражних воріт

Сьогодні купити гаражні ворота від виробника досить просто, адже практично в кожному місті знайдеться представник того чи іншого заводу. Наявні секційні конструкції відрізняються між собою не лише ціною, а й технічними параметрами: товщиною сендвіч панелі та металу в напрямних, конфігурацією роликів, асортиментом додаткових аксесуарів та іншими можливостями.

Які виробники гаражних воріт існують на ринку?

Найбільш поширеними виробниками гаражних дверей, що представлені в Івано-Франківську та області, є Alutech, Doorhan, Ryterna, Wisniowski, Hörmann, Gant і ряд інших. Деякі компанії мають офіційних партнерів лише в обласному центрі, а в інших містах регіону працюють лише через дилерів. Інші ж мають лише дилерів, а то й узагалі реалізують свою продукцію через фірми з інших областей.

Гаражні ворота від виробника Alutech
Гаражні ворота від виробника Alutech

Ми не будемо розглядати гаражні двері кожного виробника, оскільки інформації на цю тему назбирається достатньо, щоб написати невелику книжку. Проте важливим є інший аспект вибору секційної конструкції. Гаражні ворота від виробника повинні повністю задовольняти вашу конкретну ключову потребу — мати неповторний вигляд, бути міцними та надійними, забезпечувати відмінну теплоізоляцію, чи коштувати в межах мінімального бюджету.

Різні заводи у своєму асортименті мають серії воріт, які в тій чи іншій мірі можуть задовольнити таку потребу. Однак виріб не може мати унікальний вигляд, бути виготовленим із найнадійніших матеріалів, добре зберігати тепло і при цьому дешево коштувати. Тому кожен продукт поєднує в собі ті чи інші якості в певній пропорції.

На що слід додатково звернути увагу при виборі гаражних воріт від виробника

Після того, як ви визначили ключову потребу та підібрали потенційні варіанти конструкцій від різних заводів, слід зважити на два додаткові фактори, що впливають на рішення про придбання:

  • тривалість та умови гарантії на виріб;
  • можливість оперативно отримати сервісне обслуговування та придбати потрібну запчастину.

Виробники гаражних воріт пропонують гарантію від 1 до 10 років, однак умови можуть бути різними. Наприклад, деякі заводи надають базовий гарантійний термін тривалістю 1 рік і розширений варіант на 5 років. Однак останній буде діяти лише за умови платного сервісного обслуговування, яке компанія проводитиме щороку. Інші виробники дають різну гарантію на певні частини виробів. Наприклад, гарантія на ворота білоруської компанії Alutech становить 3 роки, а на сендвіч панель від появи наскрізної корозії вона триває аж 10 років.

Гарантія на гаражні ворота від виробника Alutech становить 3 роки, а на сендвіч панель — 10 років
Виробники гаражних воріт пропонують різні умови гарантії. Для продукції Alutech гарантійний термін становить 3 роки на всю конструкцію, а на сендвіч панель — 10 років

Оскільки кожні гаражні конструкції мають свій термін експлуатації, це означає, що періодично потрібно буде проводити сервісне обслуговування та змінювати окремі деталі. Але нерідко трапляється, що запчастини до воріт наприклад десятирічної давності вже не виготовляють та їх немає на складських залишках.

Перед замовленням гаражних дверей потрібно впевнитися, що нові елементи, які використовуються у виробництві, є взаємозамінними та будуть без проблем працювати на старіших виробах.

Також важливе значення має мережа сервісних центрів або офіційних представництв компаній-виробників гаражних дверей. Якщо вона достатньо широка, то замовити потрібну запчастину за серійним номером та отримати кваліфіковане технічне обслуговування буде досить просто.

Чому ми вирішили працювати з білоруським заводом Alutech

Наша компанія стала офіційним представником Alutech у 2018 році. До цього ми встановили ворота багатьох виробників, тим самим отримали значний практичний досвід та можливість побачити роботу кожної конструкції в найдрібніших деталях. Крім того, ми досконало ознайомилися з особливостями взаємодії між підрядником, тобто нами, та заводом.

Нерідко траплялось так, що виробники гаражних воріт необґрунтовано подовжували терміни відвантаження готових виробів, а виготовлення ремкомплектів чи відправка потрібних запчастин могла тягнутися досить довго. У такому разі про оперативність виконання замовлення клієнта не могла йти мова. Проте під час роботи з Alutech ми впевнені в заявлених термінах відвантаження, а також що та чи інша деталь або її аналог завжди будуть на складі.

Інше питання — якість виготовлення гаражних воріт. Білоруський завод Alutech при виготовлення продукції керується як стандартами Європейського Союзу, так і внутрішніми технічними регламентами. Завдяки цьому якість кожної деталі залишається на висоті, а це дозволяє експлуатувати ворота до 17 років — приблизно на такий період роботи розраховані пружинні підйомні механізми. Після їхньої заміни конструкція буде продовжувати нормально працювати ще мінімум стільки ж часу.

Особливості асортименту виробника гаражних воріт Alutech

Двері в гараж білоруського виробництва представлені двома серіями: Prestige і Trend. Перший варіант — преміум класу, в той час як другий — більш бюджетного виконання.

Гаражні ворота Alutech Prestige

Вироби цієї серії мають товщину сендвіч панелі 45 мм, коефіцієнт спротиву теплопередачі якої становить 1,0 м²⋅C°/Вт. У поєднанні з двопелюстковими ущільнювачами конструкція відрізняється відмінною теплоізоляцією. Також збереженню тепла сприяє будова кутового профілю, в якому закріплені ущільнювачі: він знаходиться у внутрішній частині приміщення та не контактує із зовнішнім середовищем.

Крім хороших теплоізоляційних параметрів, ворота серії Prestige характеризуються підвищеною надійністю та комфортом використання.

Так, товщина металу в напрямних тут становить 1,5 мм, а особлива будова роликів — вони є спареними, — забезпечують більш плавний і тихий рух полотна. 

Гаражні ворота Alutech серії Prestige
Гаражні ворота Alutech серії Prestige

Також слід відзначити можливості зовнішнього оформлення секцій. Крім стандартних 13 кольорів (у тому числі 3 зі структурою дерева) та опції фарбування в будь-яке забарвлення за шкалою RAL, доступний також варіант нанесення бажаного зображення чи текстури методом цифрового друку. Цей спосіб дозволяє перетворити полотно на унікальний витвір мистецтва та доповнити екстер’єр будівлі.

Гаражні ворота Alutech Trend

Вироби цієї серії відзначаються базовою надійністю та більш доступною ціною. Товщина сендвіч панелі в них становить 40 мм, а коефіцієнт спротиву теплопередачі — 0,74 м²⋅C°/Вт. Враховуючи іншу будову кутового профіля, який контактує із зовнішнім середовищем, теплоізоляція полотна трохи менша, ніж у попередній серії. Однак це дозволяє встановити конструкцію на проєм дещо більшого розміру, що також сприяє зменшенню вартості виробу.

Зважаючи на товщину сендвіч панелі 40 мм, вага полотна, а значить навантаження на напрямні, теж стає меншими, у порівнянні з гаражними воротами Alutech Prestige. Тому метал у них має товщину 1,2 мм. Щодо варіантів оформлення секцій, то тут доступні базові опції: 13 стандартних кольорів та фарбування за шкалою RAL.

Секційні ворота Alutech серії Trend
Секційні ворота Alutech серії Trend

Питання про те, хто є кращий виробник гаражних воріт, досить суб’єктивне, і на ньому можна достатньо довго спекулювати. Однак наявність широкого асортименту секційних конструкцій та розгалуженої мережі офіційних представників дозволяє посісти компанії Alutech топові позиції.

Чому вигідно купити гаражні ворота від виробника в офіційного представника

Чимало компаній займаються продажем дверей у гараж. Однак замовлення через офіційного представника має такі переваги:

  • ви отримуєте конкурентну ціну: офіційні представники зобов’язані дотримуватися рекомендованих роздрібних цін, тому ви захищені від необґрунтовано завищеної вартості в комерційній пропозиції;
  • швидкі терміни реалізації замовлення: всі вироби потрапляють на склади представників напряму із заводу, тому не виникає зайвих затримок у часі;
  • кваліфіковані консультації, монтаж та сервісне обслуговування: всі працівники постійно проходять профільні навчання, а отже ви отримаєте саме той продукт, який шукали, і він буде відмінно працювати;
  • офіційна гарантія на кожен придбаний товар: після монтажу будь-якого виробу, офіційний представник зобов’язаний заповнити гарантійний талон.
Наша компанія є офіційним представником білоруського заводу Alutech. Це означає, що при замовленні ви завжди отримаєте вищезазначені переваги, а також оперативну відповідь менеджерів на будь-яке ваше запитання.

Щоб купити гаражні ворота від виробника Alutech, заповніть будь-яку форму зворотнього зв’язку на сайті, і ми зв’яжемося з вами протягом однієї години в робочий час.

ТОВ “ТЕХНО ДІМ ПЛЮС”
0 800 303 309
(безкоштовні дзвінки)

Розрахувати
вартiсть