Курс: 24.03.2023

1 EUR
30 UAH

Працюємо з 2012 року!

Лiдер по встановленню ГАРАЖНИХ ВОРІТ
Alutech TREND в Івано-Франківську

logo

Переконайтесь в якості,
перегляньте відео 1 хв

Безкоштовний замір

Для точного розрахунку вартості

Вигідна ціна без посередників

Ми - офіційні представники виробників по області

FULL-сервіс

Від консультації та продажу до монтажу "під ключ"

Гаражнi ворота Alutech Trend
Доступні гаражні ворота Alutech
Доступні гаражні ворота Alutech

Сендвіч панель оптимальної товщини 40 мм

Забезпечують такий же рівень теплоізоляції, як і цегляна стіна товщиною 55 см. Коефіцієнт спротиву теплопередачі становить 0,74 м²⋅C°/Вт.

Додаткові можливості для монтажу

Завдяки кутовому профілю спеціальної форми, ворота меншого розміру можна встановити на дещо більший проєм. Фурнітура конструкції виготовлена з оцинкованої сталі.

Надійний захист від протягів

EPDM-ущільнювачі по всьому периметру щільно прилягають до основи та забезпечують високу герметичність закривання гаражних воріт.

Гармонійний вигляд полотна

Понад 10 стандартних кольорів та близько 200 варіантів фарбування за шкалою RAL. У стандартній комплектації гаражних воріт кутовий профіль виконано у білому кольорі.
Переваги гаражних ворiт Alutech

10 років гарантії на сендвіч панель

Ми гарантуємо відсутність наскрізної корозії на полотні протягом 10 років. Метал панелей захищений шаром цинку, ґрунтовки та поліуретановим покриттям.

Енергоефективні ворота

Сендвіч панелі забезпечують достатню теплоізоляцію, а EPDM-ущільнювачі надійно прилягають до стіни гаражу чи кутового профілю.

17 років експлуатації

Ресурс роботи пружинних механізмів становить 25000 піднімань та опускань. Воротами можна щоденно користуватися протягом 17 років (у розрахунку по 4 цикли на день).

Безпечне використання

Ворота відповідають європейським нормам з безпеки EN 12604 та EN 12453. Усі захисні механізми входять до стандартної комплектації.
Переваги гаражних ворiт Alutech
Асортимент панелей i кольорiв
S Горф S Гофр
M Горф M Гофр
L Горф L Гофр
Фiльонка  (Тафля) Фiльонка
(Тафля)
Мiкрохвиля Мiкрохвиля

3 кольори "під дерево"

3 кольори

10 стандартних кольорів

10 стандартних кольорів

Фарбування за шкалою RAL

3 кольори
Аксесуари до гаражних ворiт
Аксесуари до гаражних ворiт
Дверцята у полотнi
Зі стандартним <br /> порогом 145 мм
Зі стандартним
порогом 145 мм
З низьким <br /> порогом 100 мм
З низьким
порогом 100 мм
З плоским <br /> порогом 20 мм
З плоским
порогом 20 мм

Дверцята в полотні дозволяють зайти та вийти з приміщення, не піднімаючи при цьому все полотно. Це збільшує термін експлуатації гаражних воріт, адже не використовується їхній робочий ресурс. Дверцята оснащені надійною фурнітурою, дотягувачем, а також замком німецького виробництва. Стандартний колір рамки — сіро-коричневий та білий, але її можна пофарбувати в будь-який варіант за шкалою RAL. Функція підключення до комутаційного набору та автоматики не дозволяє полотну піднятися з відкритими дверцятами.

Додатковi аксесуари
Автоматика до гаражних воріт Перейти до роздiлу
Вікна та панорамні панелі
Дозволяють збільшити рівень природного освітлення в гаражі. Ми пропонуємо вам 6 видів вікон, 3 види декоративних вставок, 3 види рамок, а також панорамні секції, які можна пофарбувати в будь-який колір за шкалою RAL.
Вікна та панорамні панелі
Замок
Замок
Забезпечує надійне запирання полотна гаражних воріт. Можна використовувати як у ручному, так і автоматичному способі керування. До замка можна приєднати трос для зовнішнього розблокування гаражної автоматики.
Автоматика до гаражних воріт Перейти до роздiлу
Alutech
Стильна, функціональна та практична автоматика для гаражних воріт. Мотори мають вбудовану світлодіодну підсвітку. Моделі можна комплектувати ланцюговою чи ремінною шиною.
Alutech
Comunello
Comunello
Мотори преміум-класу провідного італійського виробника автоматики для гаражних воріт. До комплекту входить шина з ремінною передачею, яка забезпечує низький рівень шуму під час роботи.
An-Motors
Бюджетна автоматика для гаражних воріт. Мотори прості в налаштуванні та експлуатації, а до комплекту входять шини з ланцюговою передачею. Автоматика стійка до коливань напруги в мережі.
An-Motors

технодім

На сьогодні ми встановили:

0

Секційних воріт

0

Захисних ролетів

0

Відсувних воріт

0

Автоматики до воріт

Дякуємо Вам за те, що Ви знами

Коли приходить час вибирати в'їзні ворота на ділянку потрібно пам'ятати, що це перше що побачить кожен ваш гість. Тому, окрім надійності та практичності потрібно звертати увагу й на зовнішній вигляд брами.

Питання - відповідь
У першу чергу вартість секційних воріт залежить від їхніх розмірів. Також на ціну впливає серія воріт, тип і колір полотна, наявність додаткових аксесуарів (замок, редуктор тощо), наявність автоматики та інших елементів. Кінцеву вартість можна розрахувати лише після контрольного заміру нашим технічним спеціалістом та формування комерційної пропозиції. Це потрібно, щоб врахувати всі особливості конкретного об’єкту.
Ні, не обов’язково. Ворота на ручному керуванні можна відкривати знадвору за допомогою ригельного замка; автоматичні ворота, у разі відсутності подачі електроенергії, можна відкрити знадвору за допомогою механізму зовнішнього аварійного розблокування.
Так, можливо. Будь-які секційні ворота, які працюють в ручному режимі, можна зробити автоматичними.
Зв'яжіться з нами
Задати питання
ТОВ “ТЕХНО ДІМ ПЛЮС”
0 800 303 309
(безкоштовні дзвінки)

Розрахувати
вартiсть