Курс: 31.05.2023

1 EUR
30 UAH

Працюємо з 2012 року!

Лiдер зi вcтановлення ролетних воріт

logo

Переконайтесь в якості,
перегляньте відео 1 хв

Безкоштовний замір

Для точного розрахунку вартості

Вигідна ціна без посередників

Ми - офіційні представники виробників по області

FULL-сервіс

Від консультації та продажу до монтажу "під ключ"

Обирайте ролетнi ворота вiд Технодому
Унiверсальнi ролетнi  ворота
Унiверсальнi ролетнi ворота

Міцні та надійні конструкції

Для виготовлення ролетних воріт ми використовуємо деталі та матеріали перевірених постачальників.

Широка палітра кольорів

Стандартний асортимент представлений декількома найбільш популярними варіантами кольорів.

Різні варіанти керування

Для вибору доступні декілька видів ручних та автоматичних систем керування ролетним полотном.

Високі стандарти якості

Усі процеси виробництва ретельно контролюються. Гарантія на ролетні ворота становить 2 роки.
Профiлi для полотна ролетних ворiт
AR 77
Висота профілю 77 мм
Товщина профілю 17 мм
Максимальна ширина воріт 5 м
Максимальна висота воріт 3 м
Профiлi для полотна ролетних ворiт

Оглядовий профіль

Дозволяє збільшити рівень природного освітлення в гаражі та дає змогу виглянути надвір не піднімаючи полотна.

Вентиляційний профіль

Покращує повітрообмін у приміщенні та допомагає виводити зайву вологу.
Кольорова гама профiлiв
Кольорова гама профiлiв
Види керування ролетами

Ручне піднімання

Підходить для ролетних воріт маленьких розмірів. Можна використати редукторну касету з тросом або карданну передачу.

Пружинно-інерційний механізм

Використовується для воріт невеликих розмірів. Інерційна пружина всередині короба компенсує зусилля для підйому полотна. Слід обов’язково поєднувати із ригельним замком.

Автоматичне керування

Зручний спосіб піднімати та опускати полотно без зусиль. Підходить для конструкцій будь-яких розмірів. Можна використовувати з пультом дистанційного керування, клавішним або замковим вимикачем та з модулем контролю роботи через смартфон.
Види керування ролетами
В'їзнi ролетнi ворота
В'їзнi ролетнi ворота

Альтернатива стандартним в’їзним конструкціям

Ідеальне рішення для об’єктів зі складним заїздом або обмеженим простором на подвір’ї. Полотно ховається в короб над воротами, тому не займає додаткового місця в проїзді.

Гармонійний зовнішній вигляд

В’їзні ворота ролетного типу можна виготовити з аналогічного профілю, що і гаражна рулонна конструкція. Таким чином, вдасться створити збалансований вигляд власної оселі.

Універсальний тип зашиття

Ролетний профіль воріт можна використати для виготовлення хвіртки та секцій огорожі, щоб створити цілісний образ екстер’єру вашого дому.

Додаткові елементи в полотні

Поряд із суцільними ламелями можна розмістити оглядові та вентиляційні варіанти профілів.
Чому варто замовити ролетні ворота у нашій компанії

Ролетні ворота — популярний варіант конструкції для облаштування в’їзду в гараж. Завдяки своїй особливості згортати полотно в короб над отвором, вироби можна встановлювати практично в будь-яких приміщеннях.

Гаражні ролетні ворота можна встановити декількома способами. Найпопулярніший — на зовнішню стіну, розвернувши передньою частиною короба назовні. Інші варіанти встановлення передбачають розташування конструкції на стіні з внутрішнього боку, а також у самому отворі.

Рулонні вироби використовують мінімальну кількість простору завдяки відносно компактній власній будові. Це дозволяє встановлювати їх у невеликих гаражах, а також у приміщеннях, де всередині наявні структурні перешкоди — додаткові перемички, комунікаційні мережі, трубопроводи, канали вентиляції тощо — які перешкоджають встановленню секційних аналогів. Крім того, вироби можна використовувати у ролі в’їзних воріт. Особливо це актуально в умовах вкрай обмеженого чи складного в’їзду на подвір’я, де використання інших типів полотен неможливе.

Купити гаражні ролети можна з двох найпопулярніших профілів: 77 та 55 мм. Перший завдяки більшим розмірам та товщині здатний витримувати значні навантаження та працювати на отворах великої ширини та висоти. Також разом із ним доступні для використання оглядові та вентиляційні ламелі, що значно розширюють можливості під час користування. Що стосується профілю висотою 55 мм, то це — бюджетний варіант, який можна застосовувати на проїздах невеликих габаритів.

На гаражні ворота (ролети) ціна вища для профілів висотою 77 мм, ніж 55 мм. Проте вартість може бути значно нижча, якщо порівнювати вироби із секційними аналогами. У цьому порівнянні слід пам’ятати важливу деталь, а саме — призначення конструкції. Ролетні системи варто встановлювати лише в «холодних» гаражах, тоді як секційні можна запросто використовувати в опалюваних приміщеннях. Уся справа в здатності зробити проїзд герметичним та ефективно протистояти втратам тепла. Рулонне полотно не є герметичним, через нього легко проходить повітря, особливо вздовж периметру, меншою мірою — між ламелями. У секційних виробах теплоізоляція в рази вища завдяки грубшим панелям та відмінному ущільненню периметра отвору.

Ви можете купити ролетні ворота нашого власного виробництва. Усі конструкції відповідають найвищим стандартам якості, а для виготовлення ми використовуємо матеріали провідних європейських компаній. Термін готовності замовлень зазвичай становить декілька робочих днів, а гарантія — 2 роки.

З яких частин складаються типові гаражні ворота:

Полотна, утвореного з’єднаними між собою ламелями з алюмінієвої ленти, заповненої всередині пінополіуретаном для додаткової жорсткості
Короба, в якому знаходяться робочі механізми
Напрямних профілів, які фіксують конструкцію до стіни та вздовж яких рухаються ламелі

Від чого залежить ціна на ролетні ворота:

Розміру проїзду
Способу монтажу
Виду профілю та його кольору
Способу керування виробом
Наявності додаткових елементів у конструкції

технодім

На сьогодні ми встановили:

0

Секційних воріт

0

Захисних ролетів

0

Відсувних воріт

0

Автоматики до воріт

Питання - відповідь
Зазвичай, замовлені конструкції виготовлення становить від 2 до 10 робочих днів. Усе залежить від обраного кольору та типу керування конструкцією. Детальну дату готовності ми зможемо повідомити під час формування технічної специфікації для виробу.
Невеликі конструкції можна піднімати вручну, проте значно зручнішим способом є застосування автоматики. Із нею використовуються радіопульти, клавішний або замковий вимикач, а також пристрої для керування полотном за допомогою смартфона.
Така опція не передбачена через особливості конструкції ролетних воріт. Натомість можна розмістити дверцята або хвіртку окремо та використати для заповнення їхнього полотна алюмінієві профілі такого ж розміру та кольору.
Зв'яжіться з нами
Задати питання
ТОВ “ТЕХНО ДІМ ПЛЮС”
0 800 303 309
(безкоштовні дзвінки)

Розрахувати
вартiсть