Курс: 30.05.2023

1 EUR
30 UAH

Працюємо з 2012 року!

Лiдер зi вcтановлення секцiйних воріт в Івано-Франківську

logo

Переконайтесь в якості,
перегляньте відео 1 хв

Безкоштовний замір

Для точного розрахунку вартості

Вигідна ціна без посередників

Ми - офіційні представники виробників по області

FULL-сервіс

Від консультації та продажу до монтажу "під ключ"

Гаражнi секцiйнi ворота Wisniowski PRIME
Ворота премiум класу
Ворота премiум класу

Елегантний вигляд конструкції

Секційні ворота PRIME створюють ефектний вигляд гаражу зовні та зсередини приміщення. Унікальна конструкція, якій немає аналогів на ринку.

Максимальне збереження тепла

Полотно виготовлене із сендвіч-панелі INNOVO, товщина якої становить 60 мм, а коефіцієнт теплопровідності — 0,33 Вт/м²⋅K. Завдяки цьому забезпечується відмінна теплоізоляція гаража.

Захищені елементи конструкції

Пружинний механізм сховано в коробі, з боків якого знаходяться захисні кришки. У напрямних розташовуються рухомі втулки, що захищають ролики від потрапляння на них бруду.

Безпечна експлуатація

У конструкції містяться механізми захисту від падіння полотна при розриві пружини чи тросів, а форма панелі унеможливлює защемлення пальців.
Відмінна теплоізоляція з панеллю INNOVO

Інноваційна сендвіч-панель

Конструкція секцій полотна Prime покликана зробити втрати тепла мінімальними, а закривання отвору максимально герметичним.
  1. Гнучка міжпанельна вставка
  2. Алюмінієвий профіль, який фіксує міжпанельні вставки
  3. П'ять шарів металевого листа в місці кріплення завіси
  4. Міжпанельна прокладка
  5. Прихована завіса
  6. Поліуретанова піна
Відмінна теплоізоляція з панеллю INNOVO
Захищені елементи конструкції
Бічні кришки на валі
Захист вертикальних напрямних
Захисний короб для пружин та вала
Рухомі втулки в напрямних для захисту роликів
Асортимент панелей
W-рельєф
(високі штампування)
G-рельєф
(без штампування)
Структура поверхні панелей
Smoothgrain
Sandgrain
Silkline
Асортимент кольорiв
Варіанти декору

Тип AP-1

Тип AP-2

Тип AP-3

Тип AP-4

Тип AP-5

Тип AP-6

Тип AP-7

PRIME Black Edition
PRIME Black Edition

Нові рішення в дизайні

Серія PRIME Black Edition відкриває додаткові можливості для створення ексклюзивного інтер’єру гаража.

Елегантний чорний колір деталей

Внутрішні деталі конструкції покриті фарбою чорного кольору. Такий вигляд дозволяє підкреслити статусність власника секційних воріт.

Чорний колір полотна

Секції з внутрішнього боку та гнучкі міжпанельні вставки також виконані у чорному кольорі, створюючи цілісність образу.

Найкраще поєднується з автоматикою

Використовуйте гаражні ворота PRIME Black Edition з електроприводами Metro для найбільшого комфорту від користування.
Додаткові аксесуари
Автоматика для секційних воріт Перейти до роздiлу
Замок
Призначений для надійного запирання полотна. Ви можете вибрати колір ручки замка відповідно до обраного забарвлення панелей.
Автоматика METRO
Функціональний та стильний електропривід стельового типу допоможе зробити користування гаражною конструкцією надзвичайно зручним.
Автоматика MOTO
Практичний мотор зі стандартним набором функцій для зручного користування гаражними воротами.
Фотоелементи
Дозволяють підвищити рівень безпеки під час закривання полотна.
Сигнальна лампа
Проблисковим сигналом сповістить учасників руху про відкривання та закривання секційного полотна.
Акумулятор для мотора
При вимкненні електропостачання дозволяє протягом короткого періоду насолоджуватися перевагами автоматичної роботи воріт.
Серія Prime: гаражні ворота Wisniowski з панелей INNOVO

Серія Prime — гаражні ворота Wisniowski з панелей INNOVO, які здатні створити якісно новий вигляд приміщення. На відміну від стандартних конструкцій, тут усі робочі механізми закриті захисними елементами.

Гаражні ворота з сендвіч-панелей Prime для полотна використовують унікальні секції INNOVO. Їхня головна особливість полягає в збільшеній, у порівнянні зі стандартними аналогами, товщині — вона становить 60 мм. Це дозволяє досягти значення коефіцієнта теплопровідності на рівні 0,33 Вт/м²⋅K. Таким чином, полотно ефективно зберігає тепло навіть при великій різниці температури між приміщенням та зовнішнім середовищем. Це робить вироби ідеальним рішенням для опалюваного простору.

Іншою причиною надійної теплоізоляції є використання широких ущільнювачів вздовж периметру отвору. Крім того, між секціями присутні смуги герметизації, а позаду з’єднань розташовуються гнучкі вставки. Ці заходи дозволяють суттєво зменшити рух повітря через елементи конструкції, що також покращує рівень збереження тепла.

Ще однією особливістю серії Prime є використання подвійних бокових роликів для руху полотна. Це дозволяє сендвіч-панелі Wisniowski під час відкривання та закривання зменшити рівень шуму. Також секції рухаються плавніше, що збільшує комфорт від користування виробом.

Черговою унікальною рисою серії Prime є можливість обрати варіант конструкції Black Edition. Він передбачає фарбування внутрішніх елементів — коробів, напрямних, еластичних вставок та сендвіч-панелі Wisniowski для воріт — у чорний колір. Така опція створює ефектний внутрішній вигляд виробу, що допоможе надати інтер’єру гаража елегантний вигляд. Вона зацікавить тих власників, які бажають підкреслити власну статусність.

Зробити вигляд полотна більш оригінальним та неповторним дозволяють декоративні накладки. Їх в асортименті налічується 7 варіантів, і всі вони розміщуються на зовнішній частині панелей. Крім цього, з аксесуарів можна вибрати ригельний замок — ефективний спосіб надійно закривати проїзд при ручному режимі користування, якщо в приміщенні немає додаткового входу.

Щоб дізнатися більше про серію Prime та інші гаражні ворота Wisniowski з панелей INNOVO, зателефонуйте за номерами, розміщеними на сайті. Також запрошуємо відвідати наш виставковий центр в Івано-Франківську. Тут ви знайдете всі зразки продукції в асортименті та наочно оціните роботу виробів на демонстраційних стендах.

Переваги закритих елементів конструкції

Створюється захист деталей від бруду та пилу, що збільшує термін експлуатації виробу
Покращується внутрішній вигляд конструкції, адже короб і кришки надають воротам мінімалістичного вигляду
Підвищується безпека під час користування, оскільки сторонні об’єкти не можуть потрапити в рухомі механізми

Асортимент панелей

Перелік налічує близько 50 варіантів, а також існує опція фарбування під будь-який тон за шкалою RAL. Тип секцій може бути або G-рельєф (відсутність штампування), або W-рельєф (високі штампування), а поверхня металу на секціях доступна в трьох різних видах:
Sandgrain
Silkline
Smoothgrain

технодім

На сьогодні ми встановили:

0

Секційних воріт

0

Захисних ролетів

0

Відсувних воріт

0

Автоматики до воріт

Питання - відповідь
Секційні ворота Prime характеризуються відмінною теплоізоляцією, елегантним зовнішнім та унікальним внутрішнім виглядом, а також захищеністю елементів та механізмів конструкції.
Захисні кришки, короб, втулки та накладки покликані підвищити рівень безпеки під час користування воротами, зменшити кількість бруду та пилу, що осідає на поверхнях механізмів та покращити загальний внутрішній вигляд воріт.
Максимальна ширина воріт Prime може сягати 6 м, тоді як найбільша висота — 3 м. Зверніть увагу, що максимальні габарити потрібної вам конструкції залежать від багатьох параметрів, тому її найбільші значення рекомендуємо дізнаватися у наших менеджерів.
Зв'яжіться з нами
Задати питання
ТОВ “ТЕХНО ДІМ ПЛЮС”
0 800 303 309
(безкоштовні дзвінки)

Розрахувати
вартiсть