Курс: 31.05.2023

1 EUR
30 UAH

Працюємо з 2012 року!

Лiдер зi вcтановлення промислових воріт в Івано-Франківську

logo

Переконайтесь в якості,
перегляньте відео 1 хв

Безкоштовний замір

Для точного розрахунку вартості

Вигідна ціна без посередників

Ми - офіційні представники виробників по області

FULL-сервіс

Від консультації та продажу до монтажу "під ключ"

Обирайте промисловi ворота вiд "Технодому"
Wisniowski MAKROPRO
Wisniowski MAKROPRO

Промислові ворота європейської якості

Польський виробник Wisniowski гарантує дотримання чинних технічних та експлуатаційних вимог, що діють на території ЄС.

Стандартна теплоізоляція полотна

Товщина панелі становить 40 мм, а її коефіцієнт теплопередачі — 0,48 Вт/м²⋅K. Цього достатньо для встановлення на більшості комерційних об’єктів.

Монтаж у будь-яких приміщеннях

Конструкція передбачає 11 конфігурацій напрямних, що дозволяє підібрати оптимальний варіант залежно від особливостей приміщення, висоти та форми стелі.
Перейти до розділу
Wisniowski MAKROTHERM

Особливо теплі промислові ворота

Коефіцієнт теплопередачі полотна становить лише 0,33 Вт/м²⋅K. Це робить серію MakroTherm ідеальною для приміщень, де необхідно дотримуватися сталого температурного режиму.

Унікальна панель INNOVO

Товщина секцій становить 60 мм, а з’єднання між ними закриті еластичною прокладкою для покращення герметичності. Унікальне рішення на ринку, якому немає аналогів.

Монтаж у надвеликих отворах

Конфігурація воріт MakroTherm XXL дозволяє збільшити максимальні розміри конструкції до 10 м завширшки та 5 м заввишки.
Перейти до розділу
Wisniowski MAKROTHERM
Обирайте промислові ворота в професіоналів

Промислові ворота секційного типу створені для роботи в умовах інтенсивних навантажень. Вони покликані підвищити зручність користування полотном та забезпечити комфортні умови перебування працівників всередині приміщення.

На відміну від особливостей, що мають конструкції гаражні, промислові ворота відрізняються покращеними експлуатаційними характеристиками. У першу чергу це проявляється у використанні підсилених напрямних, зазвичай товщиною 2 мм. Вони здатні працювати з важкими та габаритними полотнами, ширина яких може сягати 10 м, а висота — 7,5 м, при цьому витримувати значну інтенсивність роботи, чого не можна сказати про аналоги гаражного типу.

Крім підсилених напрямних, у виробах використовуються ролики на базі закритих підшипників. Це дозволяє забезпечити тривалу роботу деталей до виникнення потреби замінити їх.

Стандартний робочий ресурс конструкцій становить 25 000 циклів підйому/опускання. Проте на деяких комерційних об’єктах трафік транспортних засобів може бути значно інтенсивнішим, тому можна використати систему руху полотна, здатну забезпечити до 100 000 циклів.

Промислові ворота відрізняються можливістю зміни форми напрямних відповідно до висоти та форми стелі в приміщенні. Загалом доступно 11 варіантів монтажу.

Залежно від конкретних вимог до користування секційними полотнами на об’єкті для вибору пропонується велика кількість аксесуарів до конструкції. Ними можуть бути вбудовані дверцята, віконця, панорамні секції, вентиляційні решітки та інші.

Хвіртку в полотні вигідно використовувати там, де є активний пішохідний трафік через проїзд. Щоразу піднімати та опускати полотно для цього — нераціональне використання робочого ресурсу воріт, натомість дверцята дозволяють потрапити в приміщення швидко та зручно.

Промислові ворота, ціни на які можуть відрізнятися залежно від габаритів проїзду, типу стелі, наявності додаткових аксесуарів та інших особливостей, є в нашому асортименті. Загальну інформацію про конструкції ви можете дізнатися на нашому сайті. Проте для детальної консультації рекомендуємо звернутися до нас за телефонами, вказаними на сторінках. Також ви можете залишити заявку зворотного зв’язку, і наші менеджери до вас оперативно зателефонують.

Купити промислові ворота можна, завітавши до нашого офісу в Івано-Франківську. Тут ви будете мати змогу ознайомитися з усіма зразками та оцінити роботу виробів у виставковому залі.

Секційні конструкції промислового типу доцільно використовувати на таких об’єктах:

Виробничі підприємства
Склади
Логістичні комплекси
Ангари для великогабаритної техніки, у тому числі сільськогосподарської
Закриті паркувальні майданчики
Автосервіси, СТО та автомийки
Інші приміщення, де потрібно ефективно закрити проїзд великих розмірів та зробити максимально комфортним користування виробом

Основні типи монтажу конструкцій:

Стандартний — для невеликої висоти перемички та нормальної форми стелі
Високий — у разі великої висоти перемички (відстані від верху отвору до стелі)
Низький — при низькій перемичці
Вертикальний — коли відстань до стелі перевищує розмір полотна (з урахуванням технічної частини конструкції)
Похилий — коли стеля має нахил або напрямні кріпляться до балок даху (теж під кутом)

технодім

На сьогодні ми встановили:

0

Секційних воріт

0

Захисних ролетів

0

Відсувних воріт

0

Автоматики до воріт

Питання - відповідь
Промислові секційні ворота розраховані на інтенсивність роботи, яку передбачає використання конструкцій на комерційних об’єктах з активним трафіком. Фурнітура виробів розрахована на більші навантаження, денна циклічність суттєво переважає 8 підйомів/опускань, що рекомендовано для гаражних аналогів, а розміри полотен можуть сягати 8-10 м завширшки та 5-7,5 м заввишки.
Залежно від обраної серії воріт, максимальна ширина може становити до 10 м, а максимальна висота 5-7,5 м.
Так. Однією з особливостей секційних конструкцій промислового типу є використання різних конфігурацій напрямних профілів. Усього їх є до 11 видів, що дозволяє встановити ворота в приміщеннях із низькою, стандартною, високою та похилою стелями.
Зв'яжіться з нами
Задати питання
ТОВ “ТЕХНО ДІМ ПЛЮС”
0 800 303 309
(безкоштовні дзвінки)

Розрахувати
вартiсть