Курс: 31.05.2023

1 EUR
30 UAH

Про нас

Безкоштовний замір

Для точного розрахунку вартості

Вигідна ціна без посередників

Ми - офіційні представники виробників по області

FULL-сервіс

Від консультації та продажу до монтажу "під ключ"

8 років на сторожі домашнього комфорту

Ми розпочинали працювати у 2012 році як невелика підрядна організація зі встановлення гаражних воріт, захисних ролет і засобів автоматизації. Завдяки наполегливій праці та постійному покращенню професійних навичок ми швидко отримали довіру спочатку десятків, а потім сотень покупців. Їх особисті рекомендації допомогли створити нам репутацію надійної та відповідальної команди. Це дозволило лише за 2 роки відкрити власний офіс, де ми облаштували один із найбільших у місті виставковий зал. Так і народилася компанія «Техно Дім».

У 2014 році ми розпочали міжнародну співпрацю та стали офіційним представником італійського виробника автоматики BAME Delma. Вирішивши не зупинятися на досягнутому, в 2018 році ми уклали договір про співпрацю з білоруським виробником Alutech, і стали офіційним партнером компанії в Івано-Франківській області.

На сьогодні ми займаємо першу позицію в регіоні за кількістю реалізованих секційних воріт і захисних ролет Alutech та засобів автоматизації. У нас є власний цех із виготовлення в’їзних воріт, секцій огорожі та інших металевих конструкцій. Це дозволяє створювати вироби різної складності: від воріт із профнастилу до полотен зі зварних металевих візерунків, зашитих сандвіч-панеллю, терасною дошкою чи іншими матеріалами.

Наша місія — забезпечити комфорт у вашому домі за допомогою надійних воріт, ролет та сучасних засобів автоматизації!

технодім

На сьогодні ми встановили:

0

Секційних воріт

0

Захисних ролет

0

Відсувних воріт

0

Розпашних воріт

Переваги роботи з нами

Офіційний представник компанії Alutech

Ви отримуєте вироби, у тому числі запчастини, напряму із заводу. Без посередників термін виготовлення замовлення менший, а комунікація — ефективніша.

Власне виробництво в’їзних воріт, секцій огорожі та інших металевих конструкцій

Це дозволяє проектувати вироби різної складності з великої кількості матеріалів та контролювати якість виготовлення. Ви отримаєте надійні ворота чи секції огорожі, які будуть гарно пасувати до вашого будинку.

Три професійні монтажні та сервісні бригади

Ваші ворота, ролети чи автоматика будуть змонтовані менше ніж за день. Сервіс та ремонт виробів проводимо оперативно, і вам не потрібно очікувати по кілька днів на виїзд майстра.

Офіційна гарантія на всю продукцію

На ворота та автоматику гарантія становить 3роки, на захисні ролети
— 2роки. Після монтажу ми видаємо гарантійний талон із вказаною датою встановлення, мокрою печаткою та підписом майстра.

Не маєте часу або можливостi

завiтати до нашого офiсу?

Замовляйте виїзд
мобільного офісу прямо зараз

Якщо заявка відправлена до 12:00, наш майстер приїде вже сьогодні!

Майстер приїде за вказаною адресою

Надасть вичерпну консультацію

Проведе презентацію

Підбере найкращі матеріали

Зв'яжіться з нами
Задати питання
ТОВ “ТЕХНО ДІМ ПЛЮС”
0 800 303 309
(безкоштовні дзвінки)

Розрахувати
вартiсть