Курс: 31.05.2023

1 EUR
30 UAH

Працюємо з 2012 року!

Лiдер зi вcтановлення секцiйних воріт в Івано-Франківську

logo

Переконайтесь в якості,
перегляньте відео 1 хв

Безкоштовний замір

Для точного розрахунку вартості

Вигідна ціна без посередників

Ми - офіційні представники виробників по області

FULL-сервіс

Від консультації та продажу до монтажу "під ключ"

Гаражнi секцiйнi ворота Wisniowski UNITHERM
Cекцiйнi ворота для теплих гаражiв
Cекцiйнi ворота для теплих гаражiв

Найкраще збереження тепла

Полотно воріт UniTherm виготовлене з панелі INNOVO товщиною 60 мм. Коефіцієнт теплоізоляції секцій становить 0,33 Вт/м²⋅K, чому немає аналогів на ринку.

Відмінна герметичність отвору

Вздовж периметру полотна встановлені широкі гнучкі ущільнювачі, які забезпечують покращене притискання панелей. Завдяки цьому зменшується повітрообмін між приміщенням та зовнішнім середовищем.

Підвищений рівень безпеки

У конструкції використані механізми для захисту в разі падіння полотна внаслідок розриву тросів чи пружини.

Зменшення рівня шуму

Завдяки використанню подвійних бокових роликів знижується рівень шуму під час піднімання та опускання полотна.
Вiдмiнна теплоiзоляцiя з панеллю INNOVO

Інноваційна сендвіч-панель

Конструкція секцій полотна UniTherm покликана зробити втрати тепла мінімальними, а закривання отвору максимально герметичним.
  1. Гнучка міжпанельна вставка
  2. Алюмінієвий профіль, який фіксує міжпанельні вставки
  3. П'ять шарів металевого листа в місці кріплення завіси
  4. Міжпанельна прокладка
  5. Прихована петля
  6. Поліуретанова піна
Вiдмiнна теплоiзоляцiя з панеллю INNOVO
Асортимент панелей
W-рельєф
(високі штампування)
G-рельєф
(без штампування)
Структура поверхні панелей
Smoothgrain
Sandgrain
Silkline
Асортимент кольорiв
Варіанти декору

Тип АР-1

Тип АР-2

Тип АР-3

Тип АР-4

Тип АР-5

Тип АР-6

Тип АР-7 (для G-рельєфу)

Додаткові аксесуари
Автоматика для секційних воріт Перейти до роздiлу
Замок
Забезпечує надійне механічне запирання полотна. В асортименті присутні декілька варіантів ручок відповідно до кольору панелей.
Автоматика METRO
Стильний та надійний гаражний електропривід зробить користування воротами надзвичайно комфортним.
Автоматика MOTO
Забезпечує комфортне користування гаражем за допомогою електропривода з економією бюджету на покупку.
Фотоелементи
Здатні зупини закривання полотна, якщо на шляху його руху з’являється перешкода.
Сигнальна лампа
Сигналізує учасникам руху про початок відкривання та закривання гаражних воріт.
Акумулятор для мотора
У разі виникнення аварійної ситуації та відсутності електроживлення він здатний подбати про роботу автоматики протягом нетривалого відрізка часу.
Чому варто замовити гаражні ворота UniTherm у нашій компанії

Гаражні ворота UniTherm — унікальна секційна конструкція, створена для мінімізації втрат тепла у приміщенні через отвір проїзду. За своїми теплоізоляційними властивостями ця серія не має аналогів серед пропозицій інших виробників.

Своїми відмінними властивостями зменшувати втрати тепла в гаражі вироби лінійки UniTherm завдячують використанню сендвіч-панелі INNOVO для полотна. Вона має стандартну будову — два сталевих листи з пінополіуретановим наповненням між ними, — проте головною особливістю є товщина секцій, яка становить 60 мм. Завдяки цьому досягається коефіцієнт теплопровідності лише 0,33 Вт/м²⋅K, що дозволяє ефективно встановлювати конструкцію в опалюваних гаражах.

Зменшенню теплообміну між внутрішньою та зовнішньою сторонами панелей сприяє використання міжпанельних ущільнювачів та гнучких вставок позаду з’єднань. Це дозволяє покращити герметичність закривання проїзду, а отже мінімізувати рух повітря. Крім цих елементів додатково використовуються широкі ущільнювачі вздовж периметра виробу. Таким чином гаражні ворота Wisniowski UniTherm надійно ізолюють внутрішнє середовище приміщення від зовнішніх умов навіть при значній різниці температури повітря.

Використання панелі товщиною 60 мм дозволяє виготовити полотно максимальною шириною 6 м, а висотою — 3 м. Проте слід враховувати, що граничні значення розмірів не можуть бути використані в одному виробі. Тобто при ширині проїзду 6 м допустима висота буде меншою ніж 3 м. Точні розміри секційного виробу для вашого гаража слід заздалегідь дізнатися ще до планування габаритів отвору.

Асортимент додаткових аксесуарів для полотна невеликий, адже акцент на ефективній теплоізоляції обмежує використання врізних елементів. Наприклад, у виробах неможливо вбудувати дверцята, вікна чи панорамну секцію. Для вибору доступні опції розміщення ригельного замка та декоративних накладок.

Що стосується безпеки користування, то кожна конструкція оснащена системою захисту від падіння полотна внаслідок розриву пружини чи троса. Крім того, панелі мають спеціальну форму, яка унеможливлює защемлення пальців під час закривання секцій.

Щоб отримати розрахунок та замовити гаражні ворота UniTherm, зателефонуйте за вказаними на сторінках сайту номерами. Також ви можете відправити заявку зворотного зв’язку, і ми наберемо вас протягом однієї години в робочий час. З усіма зразками продукції можна ознайомитися на нашому офісі в Івано-Франківську. Тут є виставковий зал зі встановленими конструкціями, де ви зможете наочно оцінити роботу всіх виробів в асортименті.

Типи панелей

Зовнішній вигляд, що його можуть мати гаражні ворота UniTherm, формується використанням двох типів панелей:
W-рельєф (високі штампування)
G-рельєф (відсутність штампування)
Панелі можуть бути виконані в приблизно 50 різних стандартних кольорах і текстурах, а також доступна опція фарбування в будь-який тон за шкалою RAL.

Типи поверхні панелей

Крім типу панелі та кольору можна вибирати вид поверхні самого металу. На гаражні ворота Wisniowski UniTherm доступні такі її варіанти:
Smoothgrain
Silkline
Sandgrain

технодім

На сьогодні ми встановили:

0

Секційних воріт

0

Захисних ролетів

0

Відсувних воріт

0

Автоматики до воріт

Питання - відповідь
Головною особливістю воріт серії UniTherm є підвищена теплоізоляція за рахунок використання панелі INNOVO товщиною 60 мм та покращених ущільнювачів вздовж периметру конструкції.
Максимальна ширина може сягати 6 м, а найбільша висота — 3 м. Максимальні розміри конструкції при цьому будуть менші, а також вони залежать від обраного типу поверхні панелі.
Ні, така опція не передбачена. Дверцята в полотні дещо знижують теплоізоляційні характеристики конструкції, тому використання їх у воротах цієї серії не передбачене.
Зв'яжіться з нами
Задати питання
ТОВ “ТЕХНО ДІМ ПЛЮС”
0 800 303 309
(безкоштовні дзвінки)

Розрахувати
вартiсть