Курс: 31.05.2023

1 EUR
30 UAH

Працюємо з 2012 року!

Лiдер зi вcтановлення панорамних воріт в Івано-Франківську

logo

Переконайтесь в якості,
перегляньте відео 1 хв

Безкоштовний замір

Для точного розрахунку вартості

Вигідна ціна без посередників

Ми - офіційні представники виробників по області

FULL-сервіс

Від консультації та продажу до монтажу "під ключ"

Обирайте панорамнi секцiйнi ворота
Wisniowski MakroPro ALU
Wisniowski MakroPro ALU

11 варіантів панорамного полотна

Широкий асортимент вигляду панорамних воріт завдяки використанню різних панелей та аксесуарів.

Вбудована хвіртка

Дверцята в полотні дозволяють потрапити в приміщення без необхідності піднімати всю конструкцію. Вигідно використовувати на об’єктах з інтенсивним пішохідним трафіком.

Підходить для інтенсивної роботи

Стандартний робочий ресурс пружинних механізмів становить 25 000 циклів підйому/опускання з можливістю збільшення до 100 000 циклів.
Перейти до розділу
Замовляйте панорамні ворота в професіоналів

Панорамні ворота — справжня знахідка для промислових об’єктів. Вони відрізняються від стандартних секційних аналогів наявністю прозорого полотна.

Ворота панорамні секційні розраховані на високу інтенсивність користування, що ставить їх в один ряд зі стандартними промисловими конструкціями. Напрямні профілі таких виробів виготовлені зі сталі товщиною 2 мм, а ролики використовуються із закритими підшипниками. Це дозволяє проводити ефективну експлуатацію в межах стандартного робочого ресурсу, що становить 25 000 циклів піднімання та опускання. За потреби це число можна збільшити до 100 000 циклів.

Панелі для конструкцій виготовляють з екструдованого алюмінію спеціальної форми, яка максимізує жорсткість та стійкість панелей. Між профілями можуть знаходитися декілька варіантів заповнення.

Універсальні можливості конструкції дозволяють у будь-яких приміщеннях встановити панорамні ворота: розміри виробу можуть сягати максимальних значень 7 м завширшки та 5,5 м заввишки. Також можна обрати систему напрямних відповідно до форми даху та висоти стелі. Для вибору доступні варіанти з високим, вертикальним, похилим, низьким та стандартним монтажами.

На панорамні ворота ціни відрізняються через дію багатьох факторів. Перш за все на неї впливають габарити проїзду, на який слід встановити конструкцію. Також вартість залежить від типу заповнення полотна, його кольору, наявності додаткових опцій — дверцят, автоматики, типу напрямних тощо.

Де найкраще використовувати конструкції з прозорим полотном? Вони стануть ідеальним доповненням для виставкових центрів, автомобільних салонів, СТО, автосервісів, автомийок, закритих паркінгів та інших подібних комплексів. Також їх варто встановлювати в будівлях зі скляним фасадом, адже секції чудово пасують до вигляду алюмінієвих систем, які часто застосовуються в сучасному будівництві.

Як можна купити панорамні ворота в нашій компанії? Для цього зателефонуйте за вказаними номерами на сторінках або заповніть заявку зворотного зв’язку на сайті. Ми зателефонємо вам у найкоротші терміни, надамо вичерпну консультацію та здійснимо необхідні розрахунки. Також ви можете написати нам на сторінки в соціальних мережах або завітати на офіс в Івано-Франківську. Тут ви будете мати змогу ознайомитися зі всіма зразками матеріалів, які використовуються при виготовленні прозорих конструкцій, переглянути каталоги, отримати відповіді на всі запитання та подивитися, як працюють реальні вироби у виставковому залі.

Переваги панорамних воріт:

У приміщенні збільшується кількість природного освітлення
Відвідувачі мають змогу побачити, що відбувається всередині будівлі
Відкривається можливість створити ефектні дизайнерські рішення для екстер’єру, особливо у поєднанні з широкими панорамними вікнами чи прозорими алюмінієвими фасадами

Варіанти заповнення панорамного полотна:

Прозоре оргскло
Перфорований металевий лист
Металева сітка
Поєднання із глухими сендвіч-панелями

технодім

На сьогодні ми встановили:

0

Секційних воріт

0

Захисних ролетів

0

Відсувних воріт

0

Автоматики до воріт

Питання - відповідь
Полотно панорамних воріт можна виготовити повністю з панелей, що складаються з алюмінієвих профілів та прозорих вставок між ними. Це дозволить забезпечити максимальну відкритість конструкції.
Так. Дверцята в полотні виготовляють із тих самих секцій, що і самі ворота. Таким чином вдається досягти гармонійного візуального вигляду всієї конструкції.
Для вибору доступне стандартне скління панелі з імпостами, скління VISUAL без імпостів у секції, використання вентильованих секцій із перфорованим листом або сіткою з різаного волоченого дроту.
Зв'яжіться з нами
Задати питання
ТОВ “ТЕХНО ДІМ ПЛЮС”
0 800 303 309
(безкоштовні дзвінки)

Розрахувати
вартiсть